Co jste si dnes koupily?

Reklama

porjk 11.03.18 19:18

@Biely kvet To jsi hodná,děkuju. :rose:

Bessinka125 13.03.18 12:23

Dnes jsem objednala do zásoby pleťovou kosmetiku. Masku, denní a noční krém. :-) Včera granule pro pejsky a kočičku.

Jitka77 13.03.18 13:53

Marionnaud má na eshopu za pěknou cenu Meteoritky, tak jsem je odklikla a místopřísežně prohlašuji, že je na poště vyzvednu v den, kdy zároveň pošlu vyplněné daňové přiznání. Jak znám Marionnaud, bavíme se spíš o příštím týdnu. A mám se na co těšit 8-)

MagnolieS 24.03.18 15:47

Po boom se štětci se vrháme na blendění, jsem moc zvědavá jak se s ní bude pracovat.

chimaera 25.03.18 07:57

@MagnolieS Co jsem vyzkoušela houbu, nesahám při líčení po ničem jiném. Jen se mi ty mrchy blbě perou, zůstávají flekaté (a když drhnu moc, mají tendenci se trhat).

MagnolieS 25.03.18 11:00

@chimaera Kjůůva, sem se uklikla na toho blba červenýho visícího dolů :pudl:

Katy dnes měla premiéru po nějakém fake za 1 £ co používala a je nadšená, já to ráno nestíhala, tak snad zejtra :-)
Dost jsem si toho před nákupem načetla, asi není houba jako houba no …

chimaera 25.03.18 11:40

@MagnolieS Klid, to mi žíly netrhá:D (U dcerky ve školce taky palcují, palec nahoru je „kámo“ a palec dolů „nekámo:)
Já teda originál nemám, mám jednu "značkovou“ korejskou, jednu, co nám dali do tašky při návštěvě Notina a jednu, co se tak nějak vylíhla v zásobách a vážně není houba jako houba, ale i s tou nejhorší se to dá a je pro mě lepší než štětce. Bohužel jsem zapomněla, která je která:D

mmaat 25.03.18 11:52

@chimaera Já tu z Notina nemůžu najít :-D

Renusatko 25.03.18 20:18

Koupila jsem si kabát. Že to bude problém jsem věděla, protože jsem šla s nějakou představou o střihu, barvě, délce i materiálu. No a v obchodech vůbec nic. Potom jsem totálně omylem vlezla do obchodu a našla tenhle. Jednak ho měli v mojí pidivelikosti XXS a ještě mi vyhovuje, že má kapuci a všité zapínání…tak i v rozepnutém není zima.

chimaera 26.03.18 05:13

@mmaat Že by to byla ta moje vylíhnutá:D?
Googlila jsem a ta z notina je myslím tahle: https://www.notino.cz/…a-mix-barev/?… , ale není moc dobrá - je docela tvrdá a moc hladká. Nejradši beru do ruky tu pravděpodobně korejskou (chtělo by to novou, ale co a kde jsem tehdy kupovala:)?

@Renusatko ten se povedl :palec:

chimaera 26.03.18 05:14

Miska na zobání a pro radost:

Bessinka125 26.03.18 12:27

Já dnes objednala šampon a kondicioner od Argitalu (je to přírodní kosmetika s obsahem zeleného jílu). Značku znám a mám vyzkoušenou pleťovou kosmetiku , která je výborná, ale přípravky na vlasy budu mít poprvé. Strašně mi začaly vlasy padat a nějak na to nic nepomáhá, tak zkusím tyto přírodní. Snad mi budou vyhovovat. Jinak mě klepne, nejsou nejlevnější… :think:

Renusatko 26.03.18 12:29

@Bessinka125 @chimaera děkuji, jak jsem malá, tak mi nikdy žádný kabát neseděl, tak mám radost.
Miska je super, chvíli jsem přemýšlela, že si taky koupím meloun a pak koukám, že je to miska. :-D

Arome renet 26.03.18 17:13

@Renusatko ten kabát je skvělý, Reni :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama