Co jste si dnes koupily?

MagnolieS 18.8.18 16:00

Likvidovali včera u nás O'Neill :cry: tak na rozlučku …
Chodila jsem kolem ní mlsně asi 3 měsíce, ale cena se mi vůbec nelíbila …

Verda2 18.8.18 16:07

@MagnolieS

Pěkná :srdce: , tak hlavně ať se Ti dobře nosí :kytka:

chimaera 12.9.18 18:50

V návalu přehnaného optimismu, že někdy budu mít i čas na čtení, jsem využila slev na bookdepository, při hledání levnějších zdrojů trochu poplenila antikvariáty na amazonu.. a teď nevím, do čeho se zakousnout dřív (kdy, to už je jiná:).

MagnolieS 12.9.18 19:16

@chimaera Paráda a závist :inlove:

A tuhle neplánuješ, i když netuším jak dalece je pro Tebe zajímavá? https://www.amazon.de/…0101_TE_item

chimaera 12.9.18 19:51

@MagnolieS To je super, děkuji:) Viděla jsem ji zatím jenom na anglickém amazonu, na bd ne a nechtělo se mi za ni platit ještě 6 liber poštovného. U těch antikvariátních za libru nebo dvě to tolik nebolí :think:
Určitě ji přihodím do košíku na německém, až budu potřebovat naplnit těch 29 euro do poštovného zdarma:)

Brach 20.10.18 09:03

Skvělý kup - krásný černý batůžek od RESERVED , vejde se A4, přitom není nijak robusní, Materiál vypadá jako kůže (není a měla jsem před koupí obavy, jak bude vypadat) , má nádhernou semišovou klopu. Vypadá na víc, než ve skutečnosti stál ( 799 Kč) Už jsem v něm v pátek vyrazila do práce a všem se líbil. Fotku bohužel neumím dát, zkopírovat z Reserve nejde, ale je tam se semiš. klopou jediny, tak můžete nahlédnout.

Arome renet 20.10.18 15:39

Taky jsem dnes nakupovala z Reserved. Doma z postele, mám jakousi virózu. Doufám, že bude tak pěkná, jak na obrázku.

Brach 20.10.18 16:32

KONEČNĚ…TAK TO JE ON

zdensy 20.10.18 17:36

@Brach , moc pěkný je! Nosíš v ruce za ucho nebo na zádech nebo přes rameno za popruhy?

Rosa N. 20.10.18 17:43
@Brach píše:
Skvělý kup..

:lol: četla jsem skvělý lup

mmaat 20.10.18 18:03

@Brach moc pěkný! :-)

Brach 20.10.18 18:39

@mmaat dík, mám z něj opravdu radost !
@zdensy vypadá . že něco vydrží, dá se nosit jak v ruce, tak za popruhy…zatím jsem ho mela jen v pátek a bylo to za pravý popruh- kdybych šla větší vzdálenost, dám určitě na záda, vypadá skvěle, i v mém věku 8-)

Brach 20.10.18 18:41

@Arome renet taky se mi tam líbí jeden kabát, ale nikdy jsem tam hadry neobjednávala, jakpak Ti odpovídají velikosti ?? Jsou akorád nebo větší?

lilithc 4.11.18 01:29

Já jsem si včera udělala obvyklou půlroční radost návštěvou burzy minerálů v Tišnově.Burza bývá vždy začátkem května a listopadu.Dá se tam hodně výhodně nakoupit.Šutry,teda polodrakomy :-) už doma není ani kam dávat ale zase jsem odtud táhla ranec,který jsem sotva nesla.
No a samozřejmě náhrdelníky,náramky,náušnice a největší radost jsem měla z autorského šperku srdce z tmavého fluoritu na obruči na krk.
14 dnů po Tišnově to bývá v Brně.Tam jsem byla zjara poprvé a taky se tam dá dobře nakoupit.
Jezdím tam už mnoho let a v posledních pár letech jsi si všimla jak ceny letí nahoru.Už předtím jsem si říkala,že tohle bohatství není nevyčerpatelné.

pesalan 4.11.18 07:52

@lilithc Do Tišnova bych se taky ráda někdy podívala. Burza je vyhlášená. Jezdívám do Brna jak na jaře, tak na podzim. Ale oboje mám poněkud z ruky. Dej sem fotky, co krásného sis koupila ;-) .

Stránka:  « Předchozí 1 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 Další »
Váš příspěvek