Co jste si dnes koupily?

MagnolieS 01.08.18 16:26

4 kila oříšků - mandle, lískáče, kešu a makadamové, dýňové a slunečnicové semena + sušené banánové chipsy :hug:

Helenka Lenka 07.08.18 12:22

Pěkné bílé tenisky
:-)

MagnolieS 07.08.18 12:45

Pěkné černé Ády 8-)

rocky 08.08.18 09:16

@MagnolieS Botky jsou pěkné a budou se ti v nich dobře cítit nožky! Já mám od Nike podobné na běhaní, ale v růžové barvě ala pěst na oko, a jsou super.

Jinak jsem si včera v PEEKU v Olympii koupila dlouhé tmavé šaty, které se mi zalíbily od první chvíle, co jsem je uviděla. Byl to jeden kus a navíc i má velikost. Dokonce i dcerka je schválila. I manželova peněženka. Problém je, že vůbec nevím, kam bych je nosila. V okolí se nikdo nežení a na běžné nošení asi nebudou. Ale nemohla jsem si dovolit je tam nechat. :--)

mmaat 08.08.18 10:59

@rocky jsou moc pěkné :palec:

MagnolieS 08.08.18 11:30

@rocky Paráádní šatičky :inlove: sama mám ráda dlouhé šaty.
A k botám mě dokopali kolegyně když jsem si zaskočila jen pro ťapky do kecek prej že chodím už ve 2 roky starém modelu :-D což mi vůbec nevadilo, jinak růžové mám také, ale obouvám jen vyjímečně.

Lucinela 08.08.18 14:22

@rocky
Krásné šaty, Ády bych uživila taky. Já jsem si zarezervovala hotel, koupila jízdenku a chystám se na plavbu lodí do Drážďan, kterou jsem dostala jako dárek od dcer k narozeninám :rose: . Třeba stihnu i k něčemu přičichnout :-) .

rocky 09.08.18 23:19

Ženy, děkuji. Dala jsem nesprávnou fotku, jsou to tyto šaty.
Jsou tmavo-modré a jsou dost dlouhé i když si vezmu podpatky. Asi je budu muset kapánek zkrátit. Ale stále se mi moc líbí, i když jsou v modré. Bohužel mám hodně oblečení v tmavo-modrém provedení. Jen nevím, kam v nich mohu chodit… :-) Dcerka prohlásila, že ji mohu letos v těchto šatech doprovodit do školy, ona je prvňáček. To by tady o mně měsíc mluvili. :-) Kam je mám nosit?

rocky 09.08.18 23:21

@MagnolieS Já si růžové pořídila na jaře na běhaní. Pak byl všude ten pyl ze stromu, vzpomínáte? A já jsem začala mít alergii a špatně dýchat. :-) Tak jsem to běhaní odložila na neurčito, a teď jsem trochu i (dost) zlenivěla :--))
@Lucinela to je teda pěkný dárek , na kolik je dní ta plavba a odkud odplouváš?

Kajla 10.08.18 09:23
@rocky píše:
Jsou tmavo-modré a jsou dost dlouhé i když si vezmu podpatky. … Kam je mám nosit?

Já si prakticky totožné pořídila na svatbu dcery. Pro tento účel krásně posloužily, no a od té doby ( 3 roky ) visí ve skříní. Uvažovala jsem o zkrácení, pak by byly na běžné nošení, ale to je mi zase líto. No snad jejich čas ještě přijde :)

MagnolieS 10.08.18 16:51

@rocky Nosí se i dlouhý úplně běžně, já bych v nich dcerku velmi pyšně do té školy doprovodila :-)

rocky 10.08.18 21:44
@Kajla píše:
Já si prakticky totožné pořídila na svatbu dcery. Pro tento účel krásně posloužily, no a od té doby ( 3 roky ) visí ve skříní. Uvažovala jsem o zkrácení, pak by byly na běžné nošení, ale to je mi zase líto. No snad jejich čas ještě přijde :)

@Kajla @Kajla Ty jsou moc pěkné. Já ty moje budu muset stejně trošku zkrátit, ptž se vlečou po zemi. Myslím si, že takové šaty budou i po delší době šik :-)

rocky 10.08.18 21:46

@MagnolieS No já nevím…kdybych byla ve velkoměstě, možná i ano. :-) Ono když bude začátkem září těch 30C , tak to asi nee. :--))
Abych nebyla OT, koupila jsem si posilovací věž a snad se dokopu na podzim, až se trochu ochladí, ke cvičení. :-)

Lucinela 11.08.18 21:12

@rocky
Holky jsou zlaté, odplouvám z Děčína do Drážďan, taková menší plavba, udělaly mi radost :rose: .
Jinak s běháním jsem letos taky nějak zlenivěla, ale zase jsem našla zpátky zálibu v jízdě na kole, takže jsem to snad nějak vyrovnala ;-) .

Stránka:  « Předchozí 1 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 Další »

Váš příspěvek