Co jste si dnes koupily?

Hermesfan 04.11.18 08:00

stále kupujem veci pre nového havka lebo môj staručký a choručký nádherný milovaný maltezáčik koncom augusta umrel. Všetko som dala preč a teda kupujem všetko nové, hračky, pelech, oblečenie, misky, pamlsky, postroje.

Biely kvet 04.11.18 09:54

@Hermesfan Jéééj, to je smutné. Nášmu maltézákovi - Nelinke - minule doktor našiel veľký šelest na srdiečku, že vraj je to už 4. stupeň z piatich. Srdce má nadmieru zväčšené a vodu v pľúcach tiež začína mať. Preplakala som celý deň, lieky, ktoré jej naordinoval, ju takmer zabili, tak sme ich museli vysadiť. Má 10 rokov, ale rátali sme s tým, že bude žiť ešte aspoň 5-6… :cry: Uvidíme, ale jej stratu si neviem predstaviť. Tvoj psík mal koľko rokov? A teraz máte akého? :-)

Hermesfan 04.11.18 10:06

@Biely kvet

presne túto diagnózu mal môj havko, plus mal cystu na ľadvinke ktorú mu vyoperovali, Ale nakoniec ho aj tak dostalo zväčšené srdce na ktoré bral dvoje lieky a voda v pľúcach ktorá vyústila do edému pľúc a následného multiorgánového zlyhania. Najhoršie bolo to,. že umrel keď som bola na dovolenke a on bol u syna. Že som sa s ním nerozlúčila to ma zabíja dodnes. Dožil sa 14,5 roka.

lilithc 04.11.18 19:24

@pesalan Pár fotek. :-) Kameny jsou po celém bytě. :oops:
Ametyst vlevo je prsten.Na délku má 5 cm.Kočička sedí na jahodovém křemenu a srdce je z fluoritu.

pesalan 04.11.18 19:30

@lilithc Hezké :palec:
Prsten s ametystem je přesně moje velikost, čím větší ozdobná část, tím lepší ;-). Podobné šperky, jako je ten s kočičkou jsem viděla u jedné paní na Fleru. Vím, že i do Brna jezdí spousta tvůrců, co na Fleru prodává.

lilithc 04.11.18 19:40

@pesalan Od paní,která prodávala i na Fleru ty šperky mám. :-)

Biely kvet 04.11.18 20:21

U nás sa takéto pekné vecičky predávajú na sashe.sk. O pár dní ku mne docestuje odtiaľ takýto prsteň s malachitom.

Stránka:  « Předchozí 1 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822
Váš příspěvek