Co jste si dnes koupily?

Jitka77 15.8.19 13:22

@mmaat Zřejmě to brzy zjistím 8-)

MagnolieS 15.8.19 14:31

@Jitka77 Já také nedávno kupovala hodinky dceři k narozkám :hug: 

Jitka77 15.8.19 15:15

@MagnolieS Wow :strawberry: Marc Jacobs koukám netrpí přehnanou skromností, pokud jde o jeho jméno :andel:

Mně se původně líbily tyhle, ale nakonec zvítězila právě kombinace stříbrné a zlaté barvy - a ten jemný obrázek.

JosefKamil 16.8.19 01:06

Teda dámy, měly byste se zamyslet. Za parfémy dáváte tisíce a kupujete místo hodinek tyhle levný navoněný čínský bídy se strojkem za dolar a půl.

Hanka H 16.8.19 08:32

@JosefKamil Tak tohle nebylo vůbec hezké pošťouchnutí :cert: - že tys popil mnoho vína a pokouřil hodně doutníčků?! Ne každý je holt bývalý primátor Bém, aby nosil na zápěstí hodnotu zánovního vozu, že?! My dámy vnímáme hodinky jako doplněk k oblečení, střídáme je, tudíž nemáme potřebu vlastnit kousky, které zdědí naši potomci. Značka MJ se pohybuje řádově kolem 3 tisíc, což je, myslím :think: , pro mladou dámu tak akorát - proč z ní dělat rozcapence, že, Pavli @MagnolieS :hug: .

A ještě pro pobavení - za pár týdnů mě čekají trochu zásadnější narozeniny :-D - jaké hodinky bys mi v tom případě doporučil? Stále váhám mezi nabídnutými dary - jachtu či kabriolet, toť otázka?! :lol:

chimaera 16.8.19 08:50

@JosefKamil Ono… pokud hodinky za tisícovku nebo tři mají v sobě čínský strojek za dolar a půl, výrobní cena obsahu flakonu za tisíce taky určitě těch tisíců nedosahuje. To je holt byznys.
Já se třeba nad sebou důkladně zamyslela už dávno, probrala priority a právě proto, že si chci kupovat parfémy za tisíce, na všem ostatním pro sebe škudlím - hodinky třeba nemám žádné;)

chimaera 16.8.19 08:52

@Hanka H Jedině obojí. Mít jachtu, ke které nemůžeš dojet kabrioletem nebo kabriolet, se kterým nemůžeš dojet ke své jachtě… proč troškařit, když už ty dary někdo nabízí:D?

pesalan 16.8.19 09:02

@Hanka H Já bych si ve světě dražších, nemyslím opravdu drahých hodinek, vybrala u značky Longines. Nějaké pěkné automaty. Ale Jestli máš nabídku na jachtu a kabriolet, tak ber to a na hodinky se vykašli! :lol: :lol: :lol:

@JosefKamil Tak ne každý se stejně dobře jako ve světě parfémů orientuje ve světě hodinářském. Myslím, a tím nechci samozřejmě nikomu křivdit, že spoustu žen a ani mužů to nezajímá, kolik jaké hodinky mají komplikací, jestli jsou bateriové nebo automaty… V tom musím souhlasit s Hanka H, že je většina žen používá jako módní doplněk. Hodně lidí hodinky vůbec nenosí. A hodně z těch, kteří je nosí mají úplně jiná kritéria pro jejich výběr, než je značka.

P.S. @JosefKamil Hodinky miluji a trochu se orientuji, dnes mám třeba na ruce automaty Orient. Bylo by fajn, kdybyste nás na Arome neházel do jednoho pytle. Jestli Vás zajímají hodinky, tak běžte na Chornomag fórum a tam si můžete vylít své srdce…

Jitka77 16.8.19 10:46

@JosefKamil A to nechtějte vědět, v jaké bydlím díře :-P

lilithc 16.8.19 11:41
@Jitka77 píše:
@JosefKamil A to nechtějte vědět, v jaké bydlím díře :-P

To vyznívá jako navoněná bída. :lol: U mě teda tohle rčení platí v plné míře. 8-)

mmaat 16.8.19 17:26

Bože, to je zase debata. :lol: Mé momentálně nejoblíbenější hodinky jsou z Aliexpressu asi za 12 dolarů. Fungují naprosto spolehlivě už dva roky.

ica1973 16.8.19 18:16

@mmaat
:-D :-D :-D
Mám to podobne s hodinkami, a idú bez problémov. :palec:
Mám aj drahšie kúsky, ale rada striedam hodinky ako doplnok ku oblečeniu.

Jitka77 16.8.19 18:56

@lilithc Jasně, bída jedině navoněná, to jinak nejde! :pankac:

mmaat 16.8.19 18:56

@ica1973 přesně :palec:

MagnolieS 16.8.19 19:12

@JosefKamil
Njn, dobrá debatka, také nosila i šmuky z Ali :lol:
Vím, že se jí tyhle líbily a cena byla o fous nižží než si @Hanka H tipla a @chimaera má také pravdu, tisíce za flakóny a čubrněli by jsme na kolik vyjde obsah :dance:

@Jitka77 Foto není vydařené v reálu jsou moc šik - i mně se líbí, růžovézlato a stříbro, má je jako doplněk si myslím ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823
Váš příspěvek