Co teď "točíte"?

Dalia 3.10.16 15:38

@Michele Gratuluji k požehnanému stavu! :hug:
Snad se Ti žádná z oblíbených vůní neznechutí. Tak raději opatrně … ;)

mmaat 3.10.16 16:01

@Michele já bych se nebála, když i teď sneseš Aliena, tak myslím, že ty jemňuchy můžeš zase v klidu uklidit ;)
A nejspíš jsi z těch šťastných, kterým se pověstné ranní nevolnosti vyhnou, taky jsem je nepoznala. :kytka:

Henri 3.10.16 19:10

@mmaat , michele
Kdyby jen ranni. Ja si musela krome neparfemovaneho teloveho mleka, sprchoveho gelu, deodorantu a odlicovaku koupit i neparfemovany sampon a nektere avivaze a praci prasky z te doby nemuzu citit dodnes. Na parfemy jsem mohla jen POMYSLET a bylo mi zle, kolem Sephory jsem probihala se zacpanym nosem. :mrgreen: Partner jasal. :roll: :mrgreen:

Zajimave je, ze prvni parfem, na ktery jsem dokazala pomyslet bylo Opium. :nevim: Asi jak je to spis koreni, nez kvety, ovoce, tak mi to vyhovovalo.

K tematu - tocim Sensi, Sicily, Angel Sucree.

mmaat 3.10.16 19:41

@Henri to věřím, že jásal :lol:.
Taky jsem všechny vůně i pachy vnímala intenzivněji, ale nevadilo mi nic, vlastně jen trochu syrové maso. Špatně mi nebylo ani jednou. Ale na druhou stranu, přibrala jsem tenkrát 25 kilo :roll:

Michele 4.10.16 07:24

@Dalia Děkuji :kytka:
@mmaat @Henri Musím zaklepat, že zatím jsem v pohodě, ale teprve jsem začala třetí měsíc, takže co není, může být :mrgreen: :mrgreen: Nicméně takové ty nevolnosti v pravém slova smyslu nepřicházejí, je mi jen trochu nevolno, když vyhladovím, ale to mi bylo i jako netěhotné a pachy, které mi vadily dříve, mi teď vadí jen více. Maminka ani babička taky netrpěly, tak snad je to dědičné :think: :D :D

Henri 4.10.16 08:10

@Michele
To uz tomu asi uniknes, mne to zacalo vzdycky tak ten 7. tyden, kratce po zjisteni tehotenstvi…tak drzim palce, at to vydrzi. :kytka: Mne snad vadily vic vune, nez pachy. :lol: Nastesti se to zase zlepsilo, ale nektere vune, se kterymi jsem to v ten cas zkusila, uz asi nemuzu dozivotne. Hlavne to neprepirat nasilim, radsi parfemy ulozit pod postel a pak se k nim vratit, cichova pamet je sviňa. :D

Arome renet 4.10.16 12:37

@Michele ráda čtu, že se Ti dobře vede a voníš se dál :* Taky jsem neměla nevolnosti, ale raději jsem se nevoněla. Hned na začátku těhotenství se mi zhnusila Donna Karan Be Delicious, dál jsem to nepokoušela :mrgreen: A také myslím, že už nevolnosti nepříjdou. Mám kamarádku a ta trpěla až do 7 měsíce 8o chudera :mavam:

Michele 4.10.16 13:43

@Henri Děkuji :mavam: Čichová paměť je prevít. Bohužel s sebou nenese jen libé vzpomínky.

@Arome renet Já doufám :lol: Zatím mi stačí pravidelně jíst a nevolno mi není, tak uvidíme. O těchto případech, kdy jsou nevolnosti velmi dlouho, jsem taky slyšela a upřímně mě to děsí. Chuděry ženské. Furt tak nějak doufám v model nezvracející maminky i babičky :andel: :D

mmaat 4.10.16 14:35

@Michele já myslím, že doufáš správně. Taky máme tenhle model v rodině. Oni si tu nevolnost vyberou chlapi, až budou zapíjet malé :mrgreen:

comka 4.10.16 15:07

To já jsem nemohla cítit žádný parfém celých 9 měsíců + šestinedělí. Hrůza. Já která nemůže bez vůní existovat. A to moje mamka ani babička žádné problémy neměly :nevim:

Ale abych nebyla OT, díky tomu, že se ochladilo, můžu opět vytáhnou ze šuplíku silnější kalibry jako je Addict, Mon Parfum Cristal a můj nový Angel Muse :dance: Přece jen má podzim něco do sebe :)

mmaat 4.10.16 15:12
@comka píše: …díky tomu, že se ochladilo, můžu opět vytáhnou ze šuplíku silnější kalibry jako je Addict, Mon Parfum Cristal a můj nový Angel Muse :dance: Přece jen má podzim něco do sebe :)

To je jediný důvod, proč i sychravý podzim vezmu na milost. Točit budu úplně všechno kromě letních svěženek a ještě to, co mi brzy přibude ;)

comka 4.10.16 15:18

:mavam: ano, Visa je na chladné dny jako dělaná :) Ale já ji „neunesu“, jestli se to tak dá říci. To se mi ale u některých vůní stává. Přitom nosím i těžší vůně, ale některé mě dokáží úplně „zarazit do země“ :nevim: A mrzí mě to. Stejný problém mám třeba i s Opiem.

mmaat 4.10.16 15:37

@comka nic si z toho nedělej. Taky jsem na těžší vůně a některé nesnesu. Třeba Angela a Aliena, odnože nosit můžu. S Opiem mám jiný problém, vůbec se na mně nerozloží, je to prostě jen mýdlo :,(. A když jsem jej testovala na mojí mámě, učuchala bych se.

comka 4.10.16 17:23

Moje Opium nakonec skoncilo u manzela. Pouzival drive panske a i to damske na nem moc pekne voni. Jen jsem mu nerekla, ze je damske, to by na sebe nevzal, konzerva :) Tak jsem mu nsmluvila, ze je to jina edice. On flakony moc nezkouma, nastesti :)

mmaat 4.10.16 18:26

@comka ten můj by na sebe nejspíš nevzal ani unisex :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »
Váš příspěvek