Co teď "točíte"?

Tanulik 14.2.17 10:01

Idylle Love Blossom

@AnnaBella Je to Guerlain a je to Idylle , ale v tomto prípade o hodne jemnejšia , hladšia , v mojom prípade straviteľnejšia a najviac nositeľná . Na poličku som si napísala toto :
Idylle vone som zavrhla s prostého dovodu : Ich nástup je pre mňa neznesiteľne drevitý a horký , na ostatné zložky som nedokázala čakať . Ale toto je niečo úplne iné . Voňa síce nastúpi drevito - vetiverovým nádychom , ale okamžite s ním aj výrazný orgován a iné kvety / neviem ich identifikovať , lebo jasmín ani ružu výrazne necítim / . Závan orgovánu sa drží statočne , až kým nenastúpi pižmo a všetko sa príjemne uhladí . Voňa je celkovo zložením omnoho jemnejšia , ako predošlé Iddyle , ale výdrž a intenzita rovnaká .

AnnaBella 14.2.17 13:14

@Tanulik Krásný popis, to jsi mě úplně navnadila. :kytka: Klasické Idylle právě nemusím, něco mi tam vadí. Ale líbil se mi šeřík v Idylle Jasmin Lilas. Teď na jaro mám chuť si koupit něco svěžího, květinového, optimistického, jako rozkvetlá zahrada, trochu jásavého. Tak výsledný dojem z vůně je šeřík a pižmo? To by se mi mohlo hodně líbit. Myslíš, že se dá koupit naslepo?

Tanulik 14.2.17 16:00

@AnnaBella V Idylle Jasmin Lilas som mala šeřík ja slabúčky a taký dráždivý , ale na dcére sa rozvinul krásne . V Idylle Love Bloosom som ho cítila viac , bol taký jemnejší , akoby čistejší , prirodzenejší . Celá voňa Love Bloosom sa mi zdala jemnejšia a taká čistejšia , akoby z nej bolo ubraté všetko , čo mi na predchádzajúcich Idyllách vadilo . Ani jedna z predchádzajúcich sa mi nepáčila natoľko , aby som ju bez problémov mohla nosiť , ale Love Bloosom áno . Tá mi sadla a preto ak nemusíš veľmi gurmánske vone , domnievam sa , že toto by si aj mohla zvládnuť :P Je to síce taká jemne klasická voňa , ale určite nositeľná . No a na to , že je vlastne akoby najsviežejšia z Idylle , fakt dobre drží .
Vieš , je to asi tak , že keď si zoberieš Poisony , všetky sú úžasné , ale len Pure Poison je bez problému nositeľný asi pre každého . S Idylle Love Bloosom je to asi tak podobne .
Daj vedieť , ako si dopadla , ak to riskneš bez skúšania . V každom prípade verím , že ju predáš , ak by Ti nesadla . :mavam: :srdce:

Misha17 14.2.17 16:42

@Tanulik ja len k tomu Pure Poison, ten je pre mna ako jediny z poisonov absolutne nenositelny :D normalne ti tie biele kvety na mne totalne skysnu :nevim:
ale inak si Idylle Love Blossom tak pekne opisala, ze poviem kamaratke, nech vyskusa :) ta lubi taketo vone

Bessinka125 14.2.17 16:46

@Misha17 Pure Poison mi také nesedí

Tanulik 14.2.17 16:50

@Misha17 :P :P :P Miši , ešte , že som napísala : Nositeľný ASI pre každého :P :P :P
Samozrejme , že žiadna voňa nie je pre každého . Aspoň ja som sa s takou voňou nestretla :roll: . Len som nevedela , ako najlepšie priblížiť Idylle Love Blossom a Pure Poison som si vzala ako príklad …no snáď sa AnnaBella s tohoto mojho " výkladu " nejako zorientuje :think: :mavam:

AnnaBella 14.2.17 16:59

@Tanulik Já jsem to pochopila velice dobře, pěkně popsané. :D Vážně jsem v pokušení si ji koupit. Jenže mám ještě dva další adepty La Tulipe a Chanel Chance Fraiche, tyhle dvě teda znám. Tak teď nevím, co na jaro koupit dřív. :think:

Misha17 14.2.17 17:04

@AnnaBella La Tulipe je taaaak krasne a uplne jednoducho tulipanikova :srdce: len na moj vkus je moc draha :?

Tanulik 14.2.17 17:05

@AnnaBella Joooj , tak to máš fakt dilemu , lebo aj spomínané dve sú krásne . Držím palce , aby si sa rozhodla pre Teba najpríjemnejšie :srdce:

AnnaBella 14.2.17 17:10

@Misha17 no právě, kdyby nebyla tak drahá, tak už ji dávno mám. Pořád o ní přemýšlím. :think:
@Tanulik ano, jsou to krásné vůně, člověk neví, co dřív. Možná to vyřeším aspoň z části odstřiky.

Dalia 16.2.17 08:27

@Tanulik Tak jsem už začala Artemisii nosit, i když je do jara ještě kousek. A je krásná! Je to přesně typ vůně, který mi v posledních měsících nejlépe sedne. :P

Tanulik 16.2.17 15:38

@Dalia Aj za moj vkus je Artemisia krásna voňa . Pri vzorke som si nebola na 100% istá , ale keď dorazil prvý flakón , vedela som , že to bude moja voňa na niekoľko rokov . Ja ju milujem hlavne v zime , keď nosím vlnené kabáty a teplé šály . A vobec , všetky Penhaligon´s vone najradšej nosím v zime :roll: :mavam:

Tana1112 17.2.17 06:30

@Dalia @Tanulik Také mám Artemisii raději v chladnějším počasí. Je krásná, ale v teple mě trochu „dusí“.

Dalia 17.2.17 18:36

@Tana1112 Dnes ji mám na sobě druhý den. Je nádherná, ale přestože jsem s ní celkem slušně naimpregnovaná, tak ji vnímám jen slabě. Každopádně si ji užívám a budu ji nosit častěji než dosud.

Andromeda70 17.2.17 19:39

@Dalia @Tanulik @Tana1112 Tak jste mě holky včera navnadily a dnes jsem taky Artemisii po dlouhé době provětrala. Nechápu, že jsem ji tak dlouho zanedbávala, přitom jsem kdysi na ni dostávala docela komplimenty. Celý den jsem se v té vůni rochnila. Asi teď zas bude u mne na chvíli v kurzu :) .

Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »
Váš příspěvek