Co teď "točíte"?

Arome renet 1.7.17 09:26

Teď nejčastěji asi Shalimar Cologne. A mám v plánu vynosit novinku Aqua Celestia, na léto stvořenou a prostřídám ji s Mirto di Panarea a koukám, že mám stále dost Chemise Blanche, tak tu provětrám taky. To je můj parfémový plán na léto 8-)

otakara 1.7.17 10:53

a ja len tak - jednoducho - Eau de Campagne 8-)

Biely kvet 1.7.17 11:34

Najčastejšie nosím Shalimary, Chanel chance Fraiche, Bottega Veneta Knot a od včera aj Habit Rouge od Gurlaina, ktorý silno pripomína Shalimar, ale pre mňa je ešte zaujímavejší. No a samozrejme medzitým skúšam rôzne vzorčeky a odstreky od aromáckych anjelov… :andel:

Misha17 1.7.17 12:05

Ja som teraz tocila hlavne Sun, Eau de Shalimar a Cyclades. Shalimar dosiel, Cyclades si idem setrit, takze ich nahradim Mirto di Panarea a Sun di Gioia :-)

Verda2 1.7.17 14:17

SUN, EDEN a EVE :rose:

Lucinela 1.7.17 22:03

Izia, Rose d´Arabie, Shalimar Cologne a hledám „svou levandulovou“ a gurmánku na léto (s největší pravděpodobností to bude AN - Mardorlo di Sicilia).

mmaat 1.7.17 22:37

V poslední době v těch vedrech jsem nosila Healing garden White tea, Mandarine Basilic a Arancia di Capri. A Shalimar Cologne. Teď vytáhnu Mandorlo di Sicilia.

Darya 2.7.17 10:31

@Lucinela
Moc pěkná a věrná levandule je Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu, zpočátku „bylinková“ levandule, postupně se uhlazuje, pudrovatí a trošku sládne zásluhou kosatce a fialky. Čaj tam ani necítím. Výdrž je na mně velmi slušná. Už je k dostání za pěknou cenu v eshopech

Brach 2.7.17 12:13

Nejvíc jsem ted točila White musk.......

mmaat 2.7.17 12:54
@Darya píše:
@Lucinela
Moc pěkná a věrná levandule je Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu, zpočátku „bylinková“ levandule, postupně se uhlazuje, pudrovatí a trošku sládne zásluhou kosatce a fialky. Čaj tam ani necítím. Výdrž je na mně velmi slušná. Už je k dostání za pěknou cenu v eshopech

Souhlasím, ta je moc pěkná. Nesladká, relaxační vůně. Já za ni dala loni skoro dvojnásobek 8-O

Hanka H 2.7.17 16:08

V největších vedrech jsem střídala Golden Tears a Aromatics Elixir, vrhla jsem se na sadu vzorků od Sylvaine Delacourte (a zjistila jsem, že se mi líbí všechny :-D ), teď v posledních dnech Baccarat Rouge 540 … :srdce: a nesmím zapomenout i na :rose: ve všech podobách …

Lucinela 2.7.17 16:29

@Darya
Moc děkuji za odkaz, já jsem tuto vůni měla v hlavě a přitom jsem na ni zapomněla. Děkuji i za odkaz na e-shop, objednávám a doufám, že přivolám znovu teplo :rose: .

Michele 19.7.17 12:44

V poslednich tydnech to byla nejcasteji Pacifica Sandalwood, Frais Monde Coconut olejicek a nova laska Fleur de Vanille od Acorelle, tu jsem objednala na test jen 10 ml v roll-on a uz mam na ceste velky flakon.

Makiiii 19.7.17 14:39

@Michele Je to sice OT, ale … jak se ti doma daří? Často si na tebe vzpomenu a jsem moc ráda, že se tady občas ukážeš. :kytka:

Michele 19.7.17 21:32

@Makiiii Dekuji za optani. Mame se pohodove, Maxicek je spokojene klidne miminko, takovy maly pohodar, takze to s nim jde pekne. Samozrejme zacatky byly tezsi, jako asi u kazde prvorodicky, ale uz se hormony usadily, s malickym uz jsme se sehrali, takze jsem moc spokojena.
Ja jsem tady denne, akorat nekdy napisu jen cim jsem navonena. Ale parfemy me neopustily, prave tu mam pres deset vzorku olejicku od Frais Monde.

Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »
Váš příspěvek