Co teď "točíte"?

Makiiii 5.3.17 20:33

@Brach Také mám v poslední době chutě na lehké vůně, ale pořád si nutím něco těžšího, protože si říkám, že na lehké vlně budu od jara do podzimu. :D

Misha17 5.3.17 20:39

@Makiiii ja som si povedala ze sa uz nejdem nutit do pouzivania urcitych voni, idem nosit to na co mam konkretne v ten den chut ;) a je pravda, ze su to tiez lahsie vone ;) to je tym ze jar uz klopee za dverami :dance:

Brach 5.3.17 20:46

@Makiiii @Misha17 mám pár ml Monblancu femme a Fantasy naughty remix a to už vážně nejde, prostě nemůžu…to radši nic......přitom Montblanc je celkem kvalitní vůně.......

Misha17 5.3.17 20:50

@Brach ja som uz par voni ktore mi prestali vonat a bolo tam uz len par ml vyminala na kupelku a wc, pripadne sup na filter vysavaca pri upratovani ;)
inak co sa tyka jari mienim tocit La Chasse Aux Papilllons, Womanity, Miss Dior, Angel edt a Chloe Love

Arome renet 5.3.17 20:52

@Makiiii @Misha17 taky mám chutě na lehké - letní vůně. Ráno sáhnu po Chanelu No.5 Leau a většinou ho vrátím, že ještě není jeho čas :zed:
Ale když moc nepřemýšlím :mrgreen: stříkám už Shalimar Cologne, Chemise Blanche. Mám je ráda a v práci je stejně přetopeno ;)

Misha17 5.3.17 20:55

@Arome renet ty tomu Chanelu das podla mna velmi rychlo na frak :D si ho trosku setri :D

Brach 5.3.17 20:56

@Misha17 na WC i v koupelně už svoje odložené „hity“ mám 8o

Misha17 5.3.17 20:58

@Brach vies kolko „usetrime“ na kupe osviezovacov do wc? :lol: :lol: :lol:

Brach 5.3.17 21:03

@Misha17 no právě.......Nedávno jsem navštívila v jedné škole WC, kde měli nadhernou vůni, která mě fakt dostala......pídila jsem se ke zdroji, až jsem vyštrachala na okně neznámou značku tam bylo, ze je to vanilka a magnolie......ja si v tu chvíli říkala, že škoda, že mam doma na záchodě ty svoje smrady, že tohle je fakt krasa......

Misha17 5.3.17 21:08

@Brach oprskla som monitor na spojeni „ty moje smrady“ :mrgreen: je ale pravda ze ked mi nieco uz zacalo smrdiet tak som to nezniesla ani na wc. Bud som podarovala alebo flakon letel aj do kuky :oops:

Arome renet 5.3.17 21:26

@Misha17 ne drahá, já si ho užiju :pankac:

sisa.b 5.3.17 23:56
@Makiiii píše:
@Brach Také mám v poslední době chutě na lehké vůně, ale pořád si nutím něco těžšího, protože si říkám, že na lehké vlně budu od jara do podzimu. :D

Presne toto si stále opakujem, už musím prestať a vyťahovať aj niečo ľahšie :) Vlastne som už začala PC4 je vraj letná vôňa :D

Bulgarian rose 6.3.17 05:19

@Movela, nakupuji na notino, elnino a jedenklik. Nakupuji tam už léta a všechno v pohodě.

Bessinka125 8.3.17 05:43

Teď to byly především Insolence EDP Guerlain, Les Cascades de Rochas Song de Iris, Modern Muse Estee Lauder, Secret de Rochas Rose Intense

SvatáAlžběta 1.7.17 00:16

V těchto dnech Angel Eau Sucrée 2014… Je nádherný :srdce: Právě jsem načla již čtvrtý a poslední flakon ze zásoby a až dojde, bude mi nevýslovně chybět…

Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »
Váš příspěvek