Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

lilithc 22.01.19 13:58

Víte co vám odpoví na napodobeniny? Že je to značka jako každá jiná. :-) :pudl: :pudl: :pudl:

nemo970 22.01.19 17:03

Napodobeniny v tom inzerátu mi vůbec nevadí. Otevřeně to píše, že to jsou napodobeniny a cena je taky náležitě nízká. Kupující přesně ví, co dostane. Nevidím důvod k nahlášení/mazání - nebo proč by to mělo někoho parfémově namíchnout. Není to případ, kdy někdo nabízí falešné flakony světových značek za vysoké ceny.

Yvraine 22.01.19 17:10

@nemo970
Co třeba porušení oficiálních pravidel inzerce?

Cituji:
Je zakázáno vkládat inzeráty na tyto produkty:
Inzeráty nabízející přivýdělek nebo práci z domova
Inzeráty na produkty prodávané prostřednictvím MLM (Multi Level Marketing)
Inzeráty na spolupráci na prodeji MLM (Multi Level Marketing)
Inzeráty nabídky či poptávky práce
Inzeráty, které nekorespondují s tematikou stránek Arome.cz
Inzeráty s napodobeninami/alternativami značkových parfémů

Hanka H 22.01.19 17:12

@nemo970
https://www.arome.cz/…vuni-157158/

Prodejce se ale otevřeně nezmiňuje, že se jedná o napodobeniny …, tudíž může narazit nepoučeného kupujícího (ano, i ti sem mohou zabloudit :think: ) . A mně osobně prodej napodobenin vadí, zvlášť na Arome. Důvody jsem už uváděla (a nejen já) mnohokrát. :pudl:

nemo970 22.01.19 17:16

@Yvraine Ok, to jsem nevěděl. Beru zpět.

Ale je to podle mě zbytečně striktní, pokud nejde vyloženě o fake i vizuální a nepřiznaný.
To abych si stáhnul svůj inzerát na Tommy Bahama Set Sail St. Barts, který je alternativou ke Creed Virgin Island Water.. :-) 

Renusatko 22.01.19 17:34

@nemo970 Tommy Bahama je ovšem značka parfémů, ne napodobenina, že je něčemu podobná je jiná věc.
Jinak souhlasím, že napodobeniny čehokoliv tady nemají co dělat. Bylo to tak vždy a souhlasím s @Hanka H @Yvraine . Velice doufám, že i nadále se to bude dodržovat.

Eunika 22.01.19 17:35
@Hanka H píše: A mně osobně prodej napodobenin vadí, zvlášť na Arome. Důvody jsem už uváděla (a nejen já) mnohokrát. :pudl:

Hani, ani tohle Tě nepřesvědčilo? :think: 8-O

20% vonných esencí = elita mezi parfémy

:arrow_right:️Vznikají s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu :arrow_right:️Esence dodávané jedním z předních světových producentů pro privátní značky společnosti SELUZ :arrow_right:️Neplaťte za značku ale za kvalitní a identickou vůni, která vydrží dlouhé hodiny
:lol:

Hanka H 24.01.19 13:14

Dneska je opět k mání recenze, která opravdu nenechá nikoho na pochybách, jak parfém voní :lol: :lol: :lol: !

Tenhle parfém jsem si koupila na doporučení kamarádky přes eshop. Neměla jsem jej očuchaný a trochu jsem se toho bála. No nebylo čeho! Je naprosto dokonalý. Svěží - s vůní květin - ideální pro ženy.
:lol: :pudl:

Renusatko 24.01.19 14:28

@Hanka H Chybí mi tu smajlík kterej mlátí hlavou o zeď. 

Pořád dokola, jenže očividně o to už dávno nejde, jestli ta recenze k něčemu je.

Hanka H 24.01.19 17:54

@Gorilka Díky, a růžový pudl by nebyl? ;-) :lol:

EvulinkaH 24.01.19 20:18

@Hanka H krásně popsané, jen teda jsem s tou fantazií na štíru, tak mi prosím prozraď, o jakou vůni jde, jinak bych musela projet celou databázi :cert:

Určitě vypadla fáze schvalování, jinak si to nedovedu vysvětlit, že někdo příčetný na tohle kývl :pudl: :unicorn:

Hanka H 24.01.19 20:26
@EvulinkaH píše:
Určitě vypadla fáze schvalování, jinak si to nedovedu vysvětlit, že někdo příčetný na tohle kývl :pudl: :unicorn:

Naopak, při schvalování tohoto textu zavládlo jistě skupinové nadšení - pravděpodobně byl oceněn jako srozumitelný, pro „obyčejné lidi“ :lol:, nikoliv pro nějaké snoby z Arome :lol: :pudl: !

EvulinkaH 25.01.19 16:06

@Myška1977 děkuji, tak to bych neuhádla, tipovala jsem něco profláklejšího typu LVEB ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 Další »
Váš příspěvek