Exkluzivní vůně pánské či unisex

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Medojedka 5.8.19 12:03
@Jirka84 píše:
Jaký máte názor na MFK Oud Satin Mood (Eau de Parfum)? Nepřijde vám až moc dámská spíše než unisex? 8-)

Přijde.

Jirka84 11.8.19 20:04

Boadicea the Victorious

Máte zkušenost s touto značkou? Co jste zkoušeli a co doporučíte? 8-)

hromar 12.8.19 19:34
@Jirka84 píše:
Boadicea the VictoriousMáte zkušenost s touto značkou? Co jste zkoušeli a co doporučíte? 8-)

Mám Jirko Monarch, s jinými nemám zkušenost. Vůně je to moc hezká, dobře „uvařená“ nezapadne a oud arabsky nevyčnívá.

Jirka84 13.8.19 08:56

@hromar
Díky, Monarch mám v seznamu, co od nich musím zkusit ;-)

hromar 22.9.19 13:29
@JosefKamil píše:
Já už mám víceméně vybráno, akorát jsi mě trochu nahlodal s Cedrat Boise, takže zatím váhám. :-)

Chtěl jsem se zeptat jak jsi s testováním dopadl. Resp. mě teď zajímají právě Wild Leather a Hindu Kush, které bych chtěl vyzkoušet. Jenže já zkouším tak, že kupuju celý flakony. Tak se raděj zeptám, jestli to není úplný fail. Dík

Martinn29 31.10.19 16:08

Niche

Rozhodně niche žádné komerční jako h. Boss nebo Lacoste to má každý druhý

Jirka84 31.10.19 18:40
@Martinn29 píše:
Rozhodně niche žádné komerční jako h. Boss nebo Lacoste to má každý druhý

Zkus to prosímtě překlopit do češtiny, ať víme, co jsi chtěl sdělit ;-)

Frankie 31.10.19 18:50

@Jirka84
Nejspíše opomněl vložit , a , a ., jak se ve svém příspěvku zapálil.

Martinn29 31.10.19 21:30

Re

Tak jestli ti tohle nepřijde srozumitelné tak to je pak špatný no :lol:

kamooo 1.11.19 06:36

@Martinn29
Zdravím,
Zdá sa, že ste celkom nepochopili našich ostrieľaných borcov @Jirka84 @Frankie . Skúste sa ešte raz zamyslieť nad ich odpoveďami…
;-)
Všetko dobré :palec:

morricone2209 1.11.19 11:44

Jakým směrem podzim - zima 2019 ??

Přátelé a džentlmeni ,
jakým se podle Vás nyní ubírá směr v pánských niché parfémech ??
Třeba posledních 10 let to byly parfémy které určovaly trendy na dalšý roky:

• Oudová era začínající YSL - M7
  • Tobacco Vanille
  • Aventus
  • Rouge Baccarat 540
  • De Marly - Herod
  • Dior Homme

a NYNÍ ??? :think: :lol: :lol:

sans effort 1.11.19 18:56

@morricone2209 Ono již není niché, jako niché… Nevím, asi druhý rok sleduju některé „niché“ značky chrlicí jeden blbější parfém za druhým. Když narazím na něco pěknýho, mám z toho upřímnou radost. :-?

Jirka84 3.11.19 20:44
@morricone2209 píše:
Přátelé a džentlmeni ,
jakým se podle Vás nyní ubírá směr v pánských niché parfémech ??
Třeba posledních 10 let to byly parfémy které určovaly trendy na dalšý roky:
  • Oudová era začínající YSL - M7
  • Tobacco Vanille
  • Aventus
  • Rouge Baccarat 540
  • De Marly - Herod
  • Dior Homme
a NYNÍ ??? :think: :lol: :lol:

Za mě je trend jednoznačný: oud, oud, a zase oud. Vznikají značky založené vyloženě na této složce (The House of Oud, Fragrance du Bois…), většina značek má oudovou kolekci, oud je i v letních parfémech, vznikají líbivé oudové vůně a také ty méně líbivé až „stájové“ :-D
A mě tohle hodně baví :lol:

Jirka84 3.11.19 21:01

@morricone2209
A řekl bych, že krize v niché vůních není, je potřeba ale (podle mě) hledat v jiných značkách, než těch, které bývaly, jak píšeš, ikonické (Parfums de Marly, Tom Ford, Creed, Amouage…). Nic proti nim, spousta jejich vůních tu bude i za desítky let, ale dnes směr udávají a rozhodně stojí za vyzkoušení: Fragrance du Bois, Floraiku, Widian, Bortnikoff, Rosendo Mateu atd. A samozřejmě nemohu zapomenout na Xerjoff 8-)

hromar 15.11.19 16:09
@Jirka84 píše:
@morricone2209
A řekl bych, že krize v niché vůních není, je potřeba ale (podle mě) hledat v jiných značkách, než těch, které bývaly, jak píšeš, ikonické (Parfums de Marly, Tom Ford, Creed, Amouage…). Nic proti nim, spousta jejich vůních tu bude i za desítky let, ale dnes směr udávají a rozhodně stojí za vyzkoušení: Fragrance du Bois, Floraiku, Widian, Bortnikoff, Rosendo Mateu atd. A samozřejmě nemohu zapomenout na Xerjoff 8-)

S první polovinou naprosto souhlasím, s druhou nemohu neb nemám značky prozkoumané :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek