Exkluzivní vůně pánské či unisex

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
hromar 11.03.19 21:18

@Hanka H No za těch patnáctstovek to byl fakt kauf roku. Politika je mi též neznámá, podle mne je to podle toho jak koupí od dodavatelů. Ovšem politika dodavatelů ??????

hromar 11.03.19 21:22

NICHÉ vůně na léto

Nebudu zakládat nové vlákno, fláknu to sem, aby se zase třeba někdo neosypal.
Zajímal by mě nějaký tip exklusivní vůně na léto s pekelnou výdrží. Mám Amouage Sunshine a Beach Hut, ale ještě bych bral něco…něco… co mě překvapí jako tihle dva Amoušové.

Jirka84 12.03.19 11:41

@hromar
Napadají mě tyto:

Tauer Perfumes Orange Star
Widian London
Xerjoff Pikovaya Dama, Kobe, Oroville, Modoc

• tyto na mě mají opravdu pekelnou výdrž ;-)

Tady některé další s trochu menší výdrží, pořád ale s nadprůměrnou:
Widian Hili
Talisman Collezione Preziosa Sogno Reale
Xerjoff Cruz del Sur II, 40 Knots, Renaissance, Nio, Dolce Amalfi

Jirka84 12.03.19 11:48

@hromar
Ještě stojí za to zmínit Xerjoff Alexandria II - asi nejuniverzálnější vůně, co jsem zatím poznal. Rozhodně lze nosit i v létě. A pekelnou výdrž má, čili zadání splňuje :-)

domenica 12.03.19 11:51
@hromar píše:
@Hanka H No za těch patnáctstovek to byl fakt kauf roku. Politika je mi též neznámá, podle mne je to podle toho jak koupí od dodavatelů. Ovšem politika dodavatelů ??????

To je různé. Někdy je to obyčejná chyba/neznalost, někdy různí dodavatelé a někdy prostě hra s marží podle poptávky a podle tisíce dalších faktorů.

Korsicanka 12.03.19 11:57

@hromar Můžu doporučit Rudis a Malìa - exkluzivky od Nobile 1942. Shamal taky dobrý, ale nezdá se mi jaro - letní. Malìu mám neplnou, takže vyzkoušena i na mužovi - líbí se mu hodně. Jen není voňavkář :-( Rudis ještě pánštější než unisexový, ale z-a-j-í-m-a-v-ý :think: Mrkněte na složení.

Příspěvek upraven 12.03.19 v 21:00

Jirka84 12.03.19 19:47

Tady ještě pár inspirací v právě zveřejněném videu:

https://m.youtube.com/watch?…

Sice je to list na jaro, ale to nevadí, celkem se to s letními vůněmi prolíná. Jinak tohoto chlápka moc rád sleduju, perfektně vůně popisuje a má parádní vkus. A taky často mluví o ne úplně “běžných” vůních.

Jinak zrovna mám po delší době na sobě Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle. Rozhodně stojí za zkoušku, a Marceli, jde o letní vůni s téměř pekelnou vydrží ;-)

hromar 13.03.19 07:38

@Jirka84 koukám na složení HdP a kombinace aldehydů, medu, mošusu, ambry a pačuli mi moc léto neevokuje, ale musel bych vůni cítit 8-) . Nicméně jsi mi připomněl další universálně-letní vůni co mám, a to 1725 Casanova. @Korsicanka mi připomněla Nobile 1942, tam mám Fougere Nobile, tu považuji za hodně letní. Pontevecchio je nádherná, na Fragra popisována dost jako letní, ale tady nesouhlasím a vidím ji spíš na chladné jaro a podzim. ALe koukám, že letních mám dost. Budu muset redukovat, abych měl přehled co mám :lol: :lol:

Jirka84 05.05.19 18:41

Další vůně na léto s parádní výdrží

Fragrance Du Bois Oud Vert Intense
Jedna z nejlepších citrusových vůní, co jsem kdy zkoušel. Typově podobná Xerjoff Nio, nemá ale tak ostrý citrusový začátek.

Fragrance Du Bois Oud Jaune Intense
Trochu sladší a květinovější než Vert, ale neuvěřitelně krásně sladěná s dominantním šťavnatým ananasem.

hromar 06.05.19 02:36

@Jirka84 to jsou ale děsný pálky za ty vůně. Svýho času jsem se zbláznil do Roja vůní, ale nakonec jsem zjistil, že jsou i zajímavější vůně podobné kvality za významně nižší ceny. Navíc pokud tě vůně omrzí, nikdy už ji za rozumný peníz neprodáš. Jde to za cca 1/2 ceny.
Nicméně Tvoje sbírka mě stále nesmírně láká a v dobrém Ti jí jen závidím :palec:

Jirka84 06.05.19 11:32

@hromar
Ano, ceny jsou hrozné, taky proto asi celý flakon nekoupím… doufám :lol:

Jinak prodávají i 15ti ml flakony, sice na to množství vůně je to pořád celkem pálka, ale už se to celkem dá a při tom množství vůní, co máme, to pak vydrží celkem dlouho…

Ale doporučuji koupit ty jejich „samples“ sety, za 25 euro 5 vůní (2ml). Já koupil zatím 2 tyto sety a tyto vůně poslední měsíc pořád dokola točím… 8-)

https://store.eur.fragrancedubois.com/samples

hromar 14.05.19 20:00

Amouage Gold pour Homme

Dnes jsem se konečně odhodlal ke koupi. Je to Oman ! Je to drsná, oldschool vůně, četl jsem, že signature V. Putina :-P . Což je mi úplně egal. Je to ale vůně, která asi většinu lidí okamžitě zabije, natož aby se s ní voněli. Měl jsem již pár odstřiků a řekl jsem si, že si ji nepořídím. No, pořídil. A jdem se sbližovat.Bude to dlouhá cesta, ale nikoli obtížná :pankac:

Jirka84 22.05.19 17:15

Floraiku

Zkoušel někdo?
Dnes mi dorazilo pár vzorečků a já jsem na ně velice nadržen :think: 8-)

JosefKamil 22.05.19 19:20
@hromar píše: … Je to ale vůně, která asi většinu lidí okamžitě zabije…

Zkusil jsem ji na letišti a zbavil se jí až po dvou dnech a několika sprchách. Máš odvahu. :-)

BTW, není ten obrázek od něčeho jiného?

kamooo 23.05.19 14:10
@hromar
@hromar píše:
Dnes jsem se konečně odhodlal ke koupi. Je to Oman ! Je to drsná, oldschool vůně, četl jsem, že signature V. Putina :-P . Což je mi úplně egal. Je to ale vůně, která asi většinu lidí okamžitě zabije, natož aby se s ní voněli. Měl jsem již pár odstřiků a řekl jsem si, že si ji nepořídím. No, pořídil. A jdem se sbližovat.Bude to dlouhá cesta, ale nikoli obtížná :pankac:

Toto by ste mohli trochu priblížiť. Čo Vás zlomilo v rozhodovaní a následne ku konečnej kúpe Amouage Gold man?

;-)
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek