Exkluzivní vůně pánské či unisex

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
hromar 23.05.19 21:40
@JosefKamil píše:
Zkusil jsem ji na letišti a zbavil se jí až po dvou dnech a několika sprchách. Máš odvahu. :-)BTW, není ten obrázek od něčeho jiného?

No zadal jsem do googlu amougae gold vyjel mi obrázek co se mi líbil a až ted vidím, že je to něco jiného. No dobrý postřeh :palec: . Odvaha je něco jiného, tohle je spíš trochu masochismus. :-P Ba ne, začíná mě bavit…

hromar 23.05.19 22:03
@kamooo píše:
@hromar

Toto by ste mohli trochu priblížiť. Čo Vás zlomilo v rozhodovaní a následne ku konečnej kúpe Amouage Gold man?

;-)

Nevím. Prostě jsem ho koupil. Možná ho časem prodám, možná si ho totálně zamiluju. Kdo ví…

kamooo 24.05.19 11:25

Ďakujem za reakciu... ;-)

Dnes mi prišla vzorka, tak to idem celé „rozobrať na drobné“. Ale charakter to má. Musí sa uznať… :palec:

;-)
Jirka84 24.07.19 20:19

Dělám si seznam vůní do chladnějšího počasí, abych měl přes podzim či zimu co testovat. Pokud máte nějaký tip splňující i název této diskuze, sem s ním ;-)

hromar 29.07.19 19:39
@Jirka84 píše:
Dělám si seznam vůní do chladnějšího počasí, abych měl přes podzim či zimu co testovat. Pokud máte nějaký tip splňující i název této diskuze, sem s ním ;-)

Zkoušel jsi JUL ET MAD ? Dle mě nejlepší je AMOUR DE PALAZZO. Ale mě se líbí i ted v létě, zatím mě stále bere a nenudí
A pak Montecristo od Masque je chlapská pecka do chladnějších dnů
No a já čekám na pořádnou zimu abych se definitivně rozhodl zda Gold se mnou zůstane nebo půjde do světa. V létě fakt nejde ..

Jirka84 30.07.19 11:32

@hromar
Od Jul Et Mad jsem zkoušel jen Aqua Sextius - docele pěkná ovocněmořská letnička, ale nezdá se mi moc originální. Jinak od nich nic. Amour de Palazzo jsem nezkoušel a už je v seznamu 8-)
Od Masque znám Tango a to je pecka. A myslím, že doma mám i vzorek Hemingwaye, ale nejsem si jist.

Jinak dám sem i to, co mám zatím v seznamu. Třeba se někdo inspiruje a nebo mi něco rozmluví :-P

Rosendo Mateu - N°3
Rosendo Mateu - N°4
Initio - Oud for Greatness
Anfas - Watan
Widian - New York
Widian - Gold II Sahara
Memo - Winter Palace
Memo - Lalibela Oud
Kemi - Aurum
Kemi - Hayat
Kemi - Kemi
Thameen - Carved Oud
Bortnikoff - Oud Monarch
Fragrance Du Bois - Heritage
Fragrance Du Bois - Parisian Oud
Jul et Mad - Amour de Palazzo
A možná něco od Roja, ale s tím se snažím opatrně :lol:

Korsicanka 30.07.19 15:07

@Jirka84 Hezký seznam :palec: Jen s Aurum opatrně, ta je dámská až na půdu - jahody, karamel a šampaňské to nezachráí. Testla bych od Kemi - být tebou - spíš Tempest a Ilm:)

Jirka84 30.07.19 16:01

@Korsicanka
Tak asi tedy Aurum zaměním za ten Ilm, ten má fakt velmi zajímavé a hlavně pestré :lol: složení a oudovky mě poslední dobou hodně baví.
Tempest znám a strašně se mi líbí, zkoušel jsem ale jen verzi Parfum a kdyby neměl takovou astronomickou cenu, tak už ho mám. Mají i o něco levnější Perfume extract verzi - nezkoušela jsi? Zajímalo by mě porovnání… :mavam:

Korsicanka 30.07.19 17:05

@Jirka84 Zkoušela jsem jen ten parfum za 8350,– v Ingred. a je to můj favorit hned po Jabiru, jehož vlastním půl flakonu :palec: Jinak se mi taky páčí Solis EDP, ale myslím, že je taky spíš pro dámy :think: , i když…

JosefKamil 31.07.19 16:38

Mancera

Mám zálusk na Travel Set , něco jako Lemon Mint nebo Line, případně So Blue. Moc toho o nich tady není, máte někdo zkušenost?

Jirka84 01.08.19 08:55

@JosefKamil
Od Mancery jsem zkoušel asi 10-15 vůní a obecně mohu říct, že takový poměr cena/výkon bych asi těžko u jiné značky hledal… Koupil jsem zatím 3 flakony - Cedrat Boise (za mě nejlepší z těch, co jsem zkusil), Wave Musk a Aoud Vanille. Jinak co si vzpomínám, líbily se mi ještě: Kumkat Wood, Roseaoud&Musc, Sicily, Wind Wood, Aoud Blue Notes, Wild Fruits…

Dej pak vědět, co sis vybral a jak se líbilo 8-)  :mavam:

JosefKamil 02.08.19 00:45

Já už mám víceméně vybráno, akorát jsi mě trochu nahlodal s Cedrat Boise, takže zatím váhám. :-)

JosefKamil 02.08.19 00:48

Nechce se někdo přidat, že bychom platili jedno poštovné?

Jirka84 05.08.19 09:46

Jaký máte názor na MFK Oud Satin Mood (Eau de Parfum)? Nepřijde vám až moc dámská spíše než unisex? 8-)

Korsicanka 05.08.19 10:34

@Jirka84 Přijde:) Ale co nos, to dojem. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek