GUERLAIN

domenica 17.02.19 10:32
@Tana1112 píše:
Už jste někdo zkoušel nový Mon Guerlain Bloom of Rose? :think:

Když zapomeneš na první polovinu názvu, a nečekáš variaci na Mon Guerlain, pak je to docela hezká, svěží mainstreamová vůně s dominující růží a jasmínem. Nekomplikovaná, v podstatě i příjemná, pokud by ji nosil někdo v mém okolí, vůbec by mi nevadila.
Každopádně je to překvapivý úkrok stranou z levandulové cesty (byť je levandule stále ve složení uváděna). Škoda, levandulový tón bylo právě to, co mi na Mon Guerlain přišlo zajímavé a odlišující jej od ostatních parfémů v nejviditelnějších policích parfumérií.

Tana1112 17.02.19 10:47

@domenica Děkuji :kytka:

domenica 17.02.19 11:10
@Reveur píše:
Já se omlouvám, že se vracím s tímhle tématem, ale všiml jsem si, že na webu Guerlainu již není možné zakoupit L'Homme Idéal Cologne . Není tam sice to fatální oznámení „fin de collection“, ale s ohledem na to co se psalo ještě před nedávnem mám obavu z nejhoršího…

Tvé obavy sdílím… :-? O to víc, že mám před sebou vzorek nové odnože, která má být letos uvedena: L´Homme Idéal Cool.

Reveur 17.02.19 19:27

@domenica Už jsem se „bál“, že by letos vynechali. Ach jo, škoda že to pořád visí nad tou Cologne, rád ji nosím. Ony všechny verze Ideála jsou pěkné, ale nad L'Intense nebo Sportem bych moc netruchlil.

A co ten nový, snad ne mandle a máta? :-))))

Reveur 17.02.19 19:31

Už to vidím. Trefil jsem se ;-) :cert:

Venea 19.02.19 14:12

@domenica Moni, prosím tě Imagine je nový parfém nebo nějaká limitovaná edice? Přijde mi, že má podobné složky jako Promenade des Anglais, ale na stránkách guerlainu je to označené jako novinka…nějak mi asi něco uniklo a nejsem si jistá, jak to chápat…děkuji za objasnění :-) :rose:

https://www.guerlain.com/…arfum-flacon

Reveur 19.02.19 14:38
@domenica píše:
Když zapomeneš na první polovinu názvu, a nečekáš variaci na Mon Guerlain, pak je to docela hezká, svěží mainstreamová vůně s dominující růží a jasmínem. Nekomplikovaná, v podstatě i příjemná, pokud by ji nosil někdo v mém okolí, vůbec by mi nevadila.

Že by odpověď na Dior Joy?

Yvraine 19.02.19 15:16

@Venea
Podle složek to vypadá zajímavě… doufám, že to bude rozšíření kolekce.

Venea 19.02.19 15:36

@Yvraine ale je to zvláštní, protože nikde, kromě guerlain.fr jsem k tomu žádné info nenašla a že by v tichosti uvedli novou vůni do Les Parisiennes se mi nějak nezdá :think: …navíc zelená a fialová barva, to už tady bylo u Promenade des Anglais, a i v popisu vůně mají odkaz na Anglii, PdA má teda fialovou stužku a zelený obsah, a tato má fialový obsah a zelenou stužku :think:

Složení Imagine -bergamot, rebarbora, grapefruit, růže,fialka, kardamon, vetiver, cedr, černý čaj

Složení Promenade des Anglais - bergamot, grapefruit, fialka, kosatec, fík, vetiver, vanilka

i složení se mi zdá docela podobné…jsem na ni zvědavá, možná by se mi mohla líbit :hug:

Reveur 19.02.19 16:37

@Venea Podle popisu na guerlain.fr je Imagine reedicí vůně London z kolekce Une ville, Un parfum.

Venea 19.02.19 17:04

@Reveur ano, to jsem se taky dočetla…mě jenom zaráží ta zdánlivá podobnost i v barvách s Promenade des Anglais, ale asi je to tedy jenom můj dojem :lol: …bohužel si nějak nemůžu vzpomenout, jak London voněla… :cert: …ale podle popisku by se mi snad mohla líbit…

domenica 19.02.19 21:07

@Venea
Jj, jak píše Reveur, je to reedice vůně London. Ta se objevila v roce 2011 v řade Une ville un parfum, poté byla výroba ukončena, následovala reedice s prodejem exkluzivně v Londýně, poté se řadadila mezi vůně, prodávané jen z fontány v Maison Guerlain a nyní - podobně jako její kolegyně „Moskva“ - skončila v Les Parisiennes. :-) London voní takovým docela příjemným, nasládle svěžím způsobem… odstín byl a je spíš do světle modra/fialova.

Venea 19.02.19 22:11

@domenica děkuji za upřesnění, určitě si ji budu muset znovu připomenout, nějak si ji nedokážu vybavit…je příjemné vědět, že se vůně časem vracejí, doufám, že se dočkají návratu i další… :palec:

Yvraine 21.02.19 22:21

Dostala jsem nabídku účastnit se Atelieru Guerlain. Byl to velmi příjemný večer s komorní atmosférou a jsem moc ráda, že jsem měla příležitost dozvědět se víc o historii parfémů i značky a jejích hlavních složek. Povídání bylo velmi milé a samozřejmě provázené spoustou voňavých papírků.
V obchodě už mají tři nové AA, ale zkoušet je budu jindy, dnes bylo čichových vjemů až až. Imagine by se měla objevit až později a jsem na ní po dnešku ještě víc zvědavá. Od zítra by měly být v Bruselu k dispozici také všechny parfémy ve fontánách, nejen vybrané.

Biely kvet 22.02.19 07:58

@Yvraine To musel byť super zážitok! :-) :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 Další »
Váš příspěvek