GUERLAIN

domenica 17.1.20 23:37

@Yvraine
Limitka (a vyrobeno jen 1888 kusů) s vysokou cenou (600 euro).

Ten bílý flakón je naprosto nádherný. Vůni jsem zatím ještě nezkoušela, ale ingredience a pojetí mi znějí dost dobře.

Není ale vyloučeno, že časem se objeví v jiném flakónu, za přístupnější cenu.

E.Evulenka 28.1.20 13:36

Zdravím všechny po sto letech :) , chtěla bych se dozvědet a nikde se nemůžu dopátrat, objektivní rozdíl mezi Guerlain Mon Edp x Edt . Verzi Edp mám a voní mi nádherně a chtěla bych vedět, jaký rozdíl bude s Edt a nemůžu si to čichově vybavit. Verze Floral a Rose si vybavuju, ty mi nevoní. Děkuji za postřehy.

Jitka77 28.1.20 14:55

@E.Evulenka EdP Mon Guerlain jsem měla, EdT mám a doteď nejsem schopná ji popsat, ona je taková prchavá, unikavá… Oproti EdP mi přijde míň barevná, na první dojem jednodušší (což někdy není na škodu), ale spíš jsou v ní všechny složky víc prolnuté a taky lehce utlumené. Mám malý flakon a příště si radši znovu pořídím EdP.

Eunika 28.1.20 23:54

@E.Evulenka
Ahoj Evi! :hug:
Mně se toaletka líbí moc, užívám si ji více, než EdP. Má jiskru, je svěžejší, na mně výborně drží a sklízí i hromady komplimentů. Každý to má jinak, chce to zkoušet. Připomeň mi v SZ adresu a já Ti pošlu vzorek. :-)

E.Evulenka 29.1.20 08:47

Děkuji moc! Jsem to tu, poslední dobou, trochu flákala. Jsem měla pocit, že vůní mám moc a nestačím to vyšplíchat.

Dayyo 29.1.20 14:44

@E.Evulenka já se přidám k Milušce: u mě jednoznačně vede také Mon EdT. Dokonce se v poslední době stala skoro mou signature. A opravdu jedna z mála vůní, na kterou dostávám komplimenty. Na rozdíl od Edp není tak „řízná“ a jde moc hezky do prostoru. A výdrž má skvělou. Ale: chce to vyzkoušet. Každý máme jiné chutě. Já si ji dokonce pořizovala naslepo a doufala jsem , že to bude „ta pravá“ a kupodivu, to vyšlo ;-)

MagnolieS 2.2.20 11:36

Kdo zná obě, je tam velký rozdíl?

juicypear 4.2.20 10:47

@MagnolieS

Pavli, znáš mě, popisy a já, to nejde moc dohromady. Ale mám obě verze a řekla bych to asi takto, podle toho, co mám napsáno na poličce. Původní verze se mně zdá o kapánek lepší, novější verze je dle mého zase líbivější pro takové ty mainstremové kupující.
Ale abych odpověděla přesně na tvou otázku, velký rozdíl v nich nevidím.

MagnolieS 4.2.20 11:38

@juicypear Díky Leni :hug: takhle mi to stačí, dostala jsem půl flakónu původní :srdce: a moc se mi líbí, ale nechci si ji vyplácat vzhledem k ceně a dostupnosti v budoucnu jen tak na každodenní vonění, objednám 2019 tedy :andel:

juicypear 4.2.20 14:28

@MagnolieS

Není zač. :-)

mmaat 4.2.20 14:28

@MagnolieS ten původní flakon je nádherný, škoda, že nezůstal… Jinak já ji nosila (jen z odstřiku) velkou část léta a byla úžasná.

Myška1977 4.2.20 14:45

@MagnolieS @mmaat na Notinu ještě mají ten původní flakon.
https://www.notino.cz/…voda-unisex/
Ale jasně… je dražší než ten nový… 4169Kč po 7% slevě

mmaat 4.2.20 14:54

@Myška1977 Já jsem se dívala, je teda dražší o dost. Primárně mi jde o vůni, takže až budu chtít celý flakon, holt sáhnu po tom novějším… :-(

Myška1977 4.2.20 16:04

@mmaat samozřejmě chápu. :rose: Vzhledem k objemu starého a nového je to velký rozdíl. Já jen pokud byste náhodou nutně potřebovaly ten původní, tak že se ještě dá sehnat. ;-)

mmaat 4.2.20 18:04

@Myška1977 Za poslední 3 týdny jsem pořídila 4 flakony a odstřik, takže chvíli si musím nechat zajít chuť. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 Další »
Váš příspěvek