GUERLAIN

Reveur 11.9.19 11:54

@Yvraine Ano, Insolence EdP. Pro letošní Vánoce (jsem časnej :lol: ) už pro ni mám přichystané Black Perfecto, tak jsem zvědav co bude říkat, dryáčnice 8-)

Jitka77 11.9.19 12:29

@Yvraine V téhle roční době krásně vyzní Mon Guerlain (loni jsem měla EdP, letos EdT) a teploty kolem dvacítky náramně svědčí Promenade des Anglais, to je asi nejhezčí. Z těch, které - momentálně - nemám, by mohla být pěkná Jicky.

dali2011 11.9.19 12:53

@Yvraine Každá to máme trošku jinak, já se na AN těším už brzy :hug: Jinak L'Heure Bleue taky není vůně pro mě. Ještě mě napadla Rose Barbare, nelíbila by se ti? ;-)

Yvraine 12.9.19 21:12

@dali2011
S Rose Barbare to mám takové složité… je na mě hodně proměnlivá a cítím se v ní tak o dvacet let starší. Mému manželovi se nelíbí vůbec.

@Jitka77
Promenade des Anglais je krásná, pro mě spíš jarní.
Dnes jsem vyzkoušela nový Mon Guerlain Intense a byla jsem překvapená, že se mi líbí. Jinak jsem si s touhle řadou absolutně nesedla.

Korsicanka 13.9.19 17:04

@Yvraine Mně přišelo na letišti na Krétě, že se Mon Intense příliš od původního Mon neliší :think:

Yvraine 15.9.19 19:56

@Korsicanka
Liší a neliší, jak se to vezme ;-)
Když jsem si četla kdysi, když na trh přicházel Mon Guerlain, list ingrediencí, vytanula mi určitá představa parfému. Ale Mon Guerlain pak voněl úplně jinak a mně se zrovna moc nelíbil, levandule byla moc taková štiplavá a prostě to nebylo ono. Ani žádný jiný parfém z řady mě nijak zvlášť neoslovil.
Ale pak jsem si přivoněla k Mon Guerlain Intense… a bylo to ono. Přesně taková vůně se mi tehdy vybavila, když jsem si četla ingredience Mon Guerlain. Vůně je mnohem teplejší, taková oblá a plná. Jak jsem se dozvěděla, jsou tam dvě vanilky, stejně jako ve Spiritueuse Double Vanille, a Guerlainovskou vanilku mám opravdu ráda, také je tam více růže, teplé a sametové.
Takže jsem včera spokojeně odešla s mým prvním quadrilobé flakónem :hug:

Korsicanka 15.9.19 20:01

@Yvraine Každá máme jiný nos přeci:) A moje jediné ovonění zápěstí bez možnosti porovnat - neb prodávající byla neodbytná a to nemám ráda :-( - nic neznamená. Užij si novou vůni v krásném flakonu! :rose:

Danuna 18.9.19 14:02

Souhlasím s Jitka77 - pro mě je Mon Guerlain EdP objev tohoto podzimu a jelikož ho ještě nemám, nutně ho co nejdřív potřebuji, právě do tohoto počasí :lol: Je jako voňavý kašmírový svetřík.

Jinak je tedy opravdu zvláštní, jak jiný nos každá máme -po mých oblíbených l´Instant a Idylle, které i tak jdou na mě dost do sladka) jsem si naslepo koupila Shalimar Cologne…dokud ho mají.
A s tím mám tedy problém - oproti recenzím (kterých jsem přešetla fakt hodně) mi přijde extra extra sladký a uplně se cítím jakoby ulepená.
Myslela jsem, že by mi právě na tuhle nižší teplotu mohl sednout, ale je to opravdu zvláštní vůně, na kterou si asi zvyknout nedokážu. A na kolegyni v práci se rozloží tak hezky… škoda…

No Mon Guerlain here I come !! :inlove:

domenica 28.10.19 15:58

Bouquet de Paris
to je vzpomínka na Metalys, harmonický akord růže a karafiátu a elegantní pudrová koncovka.

Yvraine 2.11.19 11:58

@domenica
Vypadá nádherně, Metalys jsem neměla tu čest poznat, ale popis zní krásně. K dispozici bude jen v Paříži, nebo i jinde?

domenica 4.11.19 12:14

@Yvraine
Nejen „jen v Paříži“ ale jen v Maison Guerlain (Champs Elysees 68).
Stejná lokální exkluzivita jako byla/je v případě Ne m´Oubliez Pas.

Yvraine 4.11.19 19:47

@domenica
To už by pomalu stálo za výlet do Paříže ;-)
Myslíš, že bude možné porcování včelkového flakónu?

domenica 6.11.19 15:50

Bohužel s největší pravděpodobností porcování do včelkového flakónu možné možné nebude. Stejně jako to nebylo možné u Ne m´Oubliez Pas. Fontána s tímto parfémem ani v butiku není, vyrábí se jen ve svém 125 ml quadrilobé flakónku a ani na zakázku nelze objednat výrobu do včelkového flakónu.

Yvraine 9.1.20 21:11

Dnes si musím postěžovat. Jak jsem „guerlainová“ co se parfémů týče, tak s kosmetikou to tak očividně nebude. Dostala jsem vzorek krému na obličej s medem z řady Abeille Royale, nedávno jsem ho vyzkoušela, hezky voněl, textura příjemná… a druhý den jsem zjistila, že jsem se po krému totálně osypala 8-O . Nejdřív tváře, pak čelo a komplet zbytek obličeje jsem měla pokrytý drobnou krupičkou. Naštěstí to nesvědilo, ale trvalo skoro týden, než vyrážka komplet zmizela. Nic nového jsem v té chvíli nepoužila, takže jsem si jistá, že to bylo po tomhle krému… Pleť mám sice celkem dost citlivou, ale takhle silnou reakci jsem už dlouho na nic neměla. Krémy s medem používám v zimě pravidelně, ani na jiné včelí produkty alergii absolutně nemám, takže to nemůže být ani mateří kašičkou, ani zbytkovým množstvím pylu nebo tak, takže by mě celkem zajímalo, která složka to vyvolala :think: .
Chjo… :cry: fakt mě to mrzí, medovou kosmetiku mám ráda a moc se mi líbí i balení krému.
Nemám teď moc odvahu to zkoušet znovu ani s jiným produktem z řady.

Yvraine 17.1.20 11:24

@domenica
Domenico, prosím pěkně, nevíš něco bližšího o nové vůni L'Heure Blanche? Jsem na ní moc zvědavá.
Případně něco o letošních nových Aqua Allegoria?
Děkuji :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 Další »
Váš příspěvek