GUERLAIN

Reveur 11.9.19 11:54

@Yvraine Ano, Insolence EdP. Pro letošní Vánoce (jsem časnej :lol: ) už pro ni mám přichystané Black Perfecto, tak jsem zvědav co bude říkat, dryáčnice 8-)

Jitka77 11.9.19 12:29

@Yvraine V téhle roční době krásně vyzní Mon Guerlain (loni jsem měla EdP, letos EdT) a teploty kolem dvacítky náramně svědčí Promenade des Anglais, to je asi nejhezčí. Z těch, které - momentálně - nemám, by mohla být pěkná Jicky.

dali2011 11.9.19 12:53

@Yvraine Každá to máme trošku jinak, já se na AN těším už brzy :hug: Jinak L'Heure Bleue taky není vůně pro mě. Ještě mě napadla Rose Barbare, nelíbila by se ti? ;-)

Yvraine 12.9.19 21:12

@dali2011
S Rose Barbare to mám takové složité… je na mě hodně proměnlivá a cítím se v ní tak o dvacet let starší. Mému manželovi se nelíbí vůbec.

@Jitka77
Promenade des Anglais je krásná, pro mě spíš jarní.
Dnes jsem vyzkoušela nový Mon Guerlain Intense a byla jsem překvapená, že se mi líbí. Jinak jsem si s touhle řadou absolutně nesedla.

Korsicanka 13.9.19 17:04

@Yvraine Mně přišelo na letišti na Krétě, že se Mon Intense příliš od původního Mon neliší :think:

Yvraine 15.9.19 19:56

@Korsicanka
Liší a neliší, jak se to vezme ;-)
Když jsem si četla kdysi, když na trh přicházel Mon Guerlain, list ingrediencí, vytanula mi určitá představa parfému. Ale Mon Guerlain pak voněl úplně jinak a mně se zrovna moc nelíbil, levandule byla moc taková štiplavá a prostě to nebylo ono. Ani žádný jiný parfém z řady mě nijak zvlášť neoslovil.
Ale pak jsem si přivoněla k Mon Guerlain Intense… a bylo to ono. Přesně taková vůně se mi tehdy vybavila, když jsem si četla ingredience Mon Guerlain. Vůně je mnohem teplejší, taková oblá a plná. Jak jsem se dozvěděla, jsou tam dvě vanilky, stejně jako ve Spiritueuse Double Vanille, a Guerlainovskou vanilku mám opravdu ráda, také je tam více růže, teplé a sametové.
Takže jsem včera spokojeně odešla s mým prvním quadrilobé flakónem :hug:

Korsicanka 15.9.19 20:01

@Yvraine Každá máme jiný nos přeci:) A moje jediné ovonění zápěstí bez možnosti porovnat - neb prodávající byla neodbytná a to nemám ráda :-( - nic neznamená. Užij si novou vůni v krásném flakonu! :rose:

Danuna 18.9.19 14:02

Souhlasím s Jitka77 - pro mě je Mon Guerlain EdP objev tohoto podzimu a jelikož ho ještě nemám, nutně ho co nejdřív potřebuji, právě do tohoto počasí :lol: Je jako voňavý kašmírový svetřík.

Jinak je tedy opravdu zvláštní, jak jiný nos každá máme -po mých oblíbených l´Instant a Idylle, které i tak jdou na mě dost do sladka) jsem si naslepo koupila Shalimar Cologne…dokud ho mají.
A s tím mám tedy problém - oproti recenzím (kterých jsem přešetla fakt hodně) mi přijde extra extra sladký a uplně se cítím jakoby ulepená.
Myslela jsem, že by mi právě na tuhle nižší teplotu mohl sednout, ale je to opravdu zvláštní vůně, na kterou si asi zvyknout nedokážu. A na kolegyni v práci se rozloží tak hezky… škoda…

No Mon Guerlain here I come !! :inlove:

domenica 28.10.19 15:58

Bouquet de Paris
to je vzpomínka na Metalys, harmonický akord růže a karafiátu a elegantní pudrová koncovka.

Yvraine 2.11.19 11:58

@domenica
Vypadá nádherně, Metalys jsem neměla tu čest poznat, ale popis zní krásně. K dispozici bude jen v Paříži, nebo i jinde?

domenica 4.11.19 12:14

@Yvraine
Nejen „jen v Paříži“ ale jen v Maison Guerlain (Champs Elysees 68).
Stejná lokální exkluzivita jako byla/je v případě Ne m´Oubliez Pas.

Yvraine 4.11.19 19:47

@domenica
To už by pomalu stálo za výlet do Paříže ;-)
Myslíš, že bude možné porcování včelkového flakónu?

domenica 6.11.19 15:50

Bohužel s největší pravděpodobností porcování do včelkového flakónu možné možné nebude. Stejně jako to nebylo možné u Ne m´Oubliez Pas. Fontána s tímto parfémem ani v butiku není, vyrábí se jen ve svém 125 ml quadrilobé flakónku a ani na zakázku nelze objednat výrobu do včelkového flakónu.

Stránka:  « Předchozí 1 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854
Váš příspěvek