Kamenný obchod nebo e-shop?

Bridgett 3.7.11 16:21

Kamenný obchod nebo e-shop?

Možná už tu podobné téma bylo, v tom případě se omlouvám, ale nemůžu najít :conf:

Zajímalo by mně, kde kupujete svoje vůně - v kamenných parfumeriích, nebo přes internetové obchody? A vidíte nějaký rozdíl?

V poslední době se ke mně dostalo více názorů s tím, že parfémy koupené v kamenkách jsou kvalitnější/silnější než ty zakoupené na netu - ty jsou prý určené pro asijský trh, který si žádá odlehčené vůně originálů - nejsou to teda fejky, jen slabší koncentrace…

Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
drobececek 3.7.11 16:39

Na internetu - prostě protože nekradu.

A jinak mi to zní jako další urban legend. Když už se víceméně vyvrátilo to, že se na netu prodávají fejky, bylo nutné vymyslet nějakého nového strašáka, že? Měla jsem Organzu nejprve ze Sephory a teď mám druhou flašku z internetu. Slabší koncentrace to tedy určitě není.

  • Citovat
  • Nahlásit
Bridgett 3.7.11 16:43

Taky si myslím, že to je blbost. Ale někdo tvrdí, že rozdíl tam je. Já nemůžu posoudit - ze Sephory jsem měla dvě vůně, ale už je to dlouho a nepamatuju se :|

Nakonec to vymýšlí ti zaměstnanci kamenných parfumerií, aby se kupovalo tam a oni měli provize :twisted:

jerry 3.7.11 16:47

Tyhle bludy šíří většinou samy kamenné parfumérie - už se tady pár odkazů na takové články vyskytlo. I toto je forma konkurenčního boje :mrgreen:

Abych nebyla :ot: nakupuju obvykle na internetu nebo tady na Arome. V kamenných obchodech obvykle pouze v zahraničí (i když výjimky potvrzují pravidlo - např. Hermes v Pařížské).

andry 3.7.11 16:52
drobececek píše:
Na internetu - prostě protože nekradu.

tak tak. taky nabídka v kamenkách je dost slabá a kolikrát se tam nesežene co na netu. koluje o tom jinak spousta řečí, ale mně se to z eshopu zdá ok a pokud náhodou ne, zase jim vůni zapakuju zpět :mrgreen:

elisen3 3.7.11 16:56

Jak kdy. podle toho, jestli chci vůni okamžitě nebo jsem schopná čekat než z e-shopu dorazí :whistle: .

Rozdíl jsem NIKDY nezaznamenala ŽÁDNÝ. Snad jedině, že často mají v kamenkách testry zkažené a z e-shopu mi testr zkažený nepřišel NIKDY :mrgreen:

Naopak se přikláním k nákupu v e-shopu :D

Znuděné a vesměs nepříjemné prodavačky kamenek si přece něco vymýšlet musí.......pořád je bohužel dost neznalých lidí, kteří jim uvěří :?

Zyra 3.7.11 17:14
  • v kamenkach jedine ak je dobra akcia
  • inak len v e-shope alebo na ebay

S rozdielom intenzity ci kvality vone som sa zatial nestretla.

drobececek 3.7.11 17:35
Bridgett píše:
Ale někdo tvrdí, že rozdíl tam je.

Nojo, a kdo?

Necítí ten rozdíl právě proto, že mu to někdo nakukal? Vztah mezi čichem a psychikou je dost zrádný.

  • Citovat
  • Nahlásit
drobececek 3.7.11 17:37
andry píše:
drobececek píše:
Na internetu - prostě protože nekradu.
tak tak. taky nabídka v kamenkách je dost slabá a kolikrát se tam nesežene co na netu.

Ano, to je taky fakt.

  • Citovat
  • Nahlásit
Bridgett 3.7.11 18:03

No psala mi to tady jedna Aromačka - jmenovat nebudu, však ona ví :wink: že jak má vůni z kamenky, je samý kompliment a vůně drží, zatímco když jí má z internetu, tak nikdo nic necítí a vůně je hned pryč. To samé kamarádka - neAromačka - první flakon z kamenky a krása, druhý z netu a slabá vodička :?

drobececek 3.7.11 18:23
Bridgett píše:
To samé kamarádka - neAromačka - první flakon z kamenky a krása, druhý z netu a slabá vodička :?

No, tady by mohlo hrát roli i to, že si třeba na parfém zvykla (nebo omylem objednala slabší koncentraci…?).

Ale jinak si Bridgett myslím, že kdyby to tak skutečně bylo, už by si toho bylo všimlo daleko víc lidí. Já s intenzitou vůní koupených na netu osobně žádný problém nemám. I když mě samotné občas přijde, že už mám z toho věčného čenichání otupělý nos, ostatní to vnímají jinak. Byla jsem třeba před týdnem u rodičů - mamka zrovna nebyla doma, dorazila asi 1/4 hodiny po mě. Od dveří hlásila, že prý je celý výtah zamořený mým L'Instantem (kupovaným na netu). Takhle si slabou vodičku nepřestavuju.

  • Citovat
  • Nahlásit
Bridgett 3.7.11 18:29

Já osobně tomu také nevěřím - přesně jak píšeš, všimlo by si toho už dávno daleko víc lidí a internetové parfumerie by měli po kšeftech :lol:

Navíc si myslím, že v dnešní době už v kamenkách moc lidí nenakupuje a přiznejme si to - plno lidí by na to ani nemělo, koupit si v obchodě parfém za 3 tisíce.

Chtěla jsem jen znát názor ostatních :wink: A hurá zase objednávat z Elnina :mrgreen:

Dalia 3.7.11 20:53

Já považuji podobné řeči za cíleně vedené lži (tím myslím pokud je z úst vypustí prodavačka v parfumerii) a za obyčejný a průhledný konkurenční boj. Takže tomu samozřejmě nevěřím.

Zatím jsem ani jednu svou vůni nekoupila v parfumerii. Všechny jsou z e-shopu nebo odsud z Arome.
Navíc většinu vůní jsem před nákupem zkoušela právě v parfumerii a pak teprve objednala na netu. Nikdy žádný rozdíl nebyl. A když už, tak jedině k lepšímu, protože tester v obchodě byl jetej. 8)

vixen 3.7.11 21:00

Tak ta aromačka co si myslí, že vůně drží líp z kamenky jsem já:)

bagheta 3.7.11 22:03

Taky jsem to četla, kolovalo to i na omlazení před pár měsícema :lol: . Já tomu teda nevěřím, a kdyby to byla pravda, tak TADY by se to určitě vědělo,kde jinde už by na to přišli,když ne tady v arome-blázinci :mrgreen: ? Taky bych řekla,že to rozšiřují lidé z kamenek,protože mají čím dál míň kšeftů…nejsem zloděj abych se mohla kupovat vůně v parfumérkách - za to,co chtějí například za 100ml Euphorie mám z netu ještě 3 další navíc :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek