Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

tea_of_cup 21.11.18 12:55

@bagheta To je jasný, to úplně chápu. Taky bych nechtěla vonět něčím, co by kolegům vysloveně vadilo, přece jenom je tam člověk s nimi každý den :) Tak třeba zas jednou! :rose:

Brach 17.1.19 08:24

Už se tady snad tisíckrát psalo o různě smradlavých lidech, ale mně to nedá, abych se znovu nepodělila o svůj zážitek.....jsem velká holka z vesnice, kterou jen tak nějakej smrádek nerozhodí. Vyrůstala jsem hned vedle prasečáku, tedy pachy kravína, prasat a jiných zvířat jsou mi blízké. Ted bydlím jinde, tady jsou zase 500 m od našeho domu jatka, to teda musím říct smrad větší jak od prasat, když fouká nepříznivý vítr, je to nepříjemný.....Zkrátka občas se potkám v místním Konzumu s jedním děsně páchnoucím chlapem, který smrdí všemi těmito smrady dohromady, jako kdyby měl oblečení v tom všem naložené. Stačí, když stojím frontu, nekoukám doleva doprava, nevidím ho, ten smrad ke mně dojde.Ten chlap je na druhém konci prodejny ( místní Konzum je dost velký ! ) Dneska si dovolil stát za mnou frontu a já jsem pořád postupovala dopředu a on se ke mně pořád neúměrně přibližoval, že se mi už chtělo vykřiknout, že když už tak ukrutně páchne, at si alespon stojí kus dál ( nikdo jiný ve frontě nebyl)..Pak jsem si říkala, že je chudák ještě tak blbej, že mu to nedojde. Zajímalo by mě, jaký názor na to máte- jestli by jste už něco řekli a nebo se kulantně vyhýbali ( většinou to moc nejde, ten smrad pohltí na pul dne celý krám). Hned jak jsem nakoupila, mazala jsem na druhou stranu krámu a čekala, až zaplatí u kasy, protože už jsem cítila, že mám slzy v očích a že mám takový ten blicí reflex), že by to nemuselo dopadnout dobře - mohla bych i něco hodně nepěknýho říct. Pracuju sice hlavou, ale pracujících lidí si vážím, vím, že chlap si běžel pro svačinu, aby to do oběda vydržel, že at si řeknu, co si řeknu, on tam bude stejně smrdět vesele dál. (Možná by stačilo si jednou za tyden vyměnit hadry, co nosí ! ) Taky vím, že prasečákem stačí jen projít a už vám smrdí pořádně vlasy, ale tohle vážně nebyl normální smrad, tohle byl nejhorší smrad, jakej jsem kdy zažila a nejspíš ještě zažiju, ale nevím, jestli to vydržím mlčet, přece jenom na vesnici si člověk nechce utrhnout ostudu a shodit se , ale tohle je vážně odporný

Lucinela 19.1.19 14:47

@Brach
Ty blicí reflexy mám taky, kdysi jsem to řešila s kolegyní, vzala to dobře, nebyla si toho vědoma a nakonec se ukázalo, že je nemocná. V tvém případě (přeci jen jsem srab) bych volila útěk, vyšla před prodejnu a počkala, ale on ten smrádek tam stejně zůstane. Pokud by se za mnou pořád posunoval, řekla bych mi, že je to mi to nepříjemné.
A perlička na závěr - v zoufalství jsem jednou vytáhla parfém - byl to zrovna F. Malle - Lipstick Rose a stříkla na sebe a potom i na chlapa - pachatele - a to jsem si dala. Rtěnková vůně a smrad dlouhodobě nemytého těla je vražedná kombinace. Musela jsem to zabalit, jít se vydýchat ven a měla jsem velké štěstí, že byl studený podzim. Aby toho nebylo málo, vyběhla za mnou paní a říkala, že když čekala syna, měla to taky tak. Podívala se na mě tak divně, venku na mě čekala dvacetiletá dcera v záchvatu smíchu. Naštěstí to bylo v jiném městě, než žiji, byl to taky kozum a chtěla jsem jen něco k pití. Takže asi tak u mě :lol: .

Brach 20.1.19 09:41

@Lucinela no na těch Konzumech asi něco bude :lol:

otakara 29.1.19 08:58

znova nekompliment-ostrá poznámka, na Aromatics Elixir od partnera - Táto je silná, dráždi mi nosné dierky, nemôžem dýchať. Pritom vôbec nebol v mojej blízkosti, pri nanášaní už vôbec nie. Dala som dva mazy za uši-ešte že mám len dve, jeden strek ku kolenu-jednému a obe som si o seba otrela, ale - asi aj to bolo primnoho. Ako to je s tým štadiónom??
@Frankie :-P
zrejme budem musieť zmeniť miesto výstrekov a z viacerých urobiť len jeden - ale kam? A to bola edt. Čo potom ešte väčšia koncentrácia, ktorú mám v košíku?! Veď takto ja svoju lásku nemôžem používať. ;-)
Po nekomplimente som urobila opatrenie, tampónom som trochu zmiernila vôňu za ušami, šla som autobusom. :-)

Brach 11.3.19 13:56

ve sborovně : pro mě špatný vtip, kolegyně pronesla -„cítíte to taky, tady si nejspíš někdo uprdnul“ ...……… já a Terrasse st.Germain........a za dveřmi obědy v ešusech (převažoval česnek).....

Myška1977 11.3.19 16:48

@Brach nestraš mě :-D … dnes jsem měla stejnou vůni… a nikdo nic. ;-)

Brach 11.3.19 20:00

no docela mě namíchla

Brach 26.4.19 16:55

Kolegyně v práci dnes: " co to máš?" já- zelený Chanson …ona : " tamto minule bylo lepší "( L Air du Temps edp ).......................kolegyně má v oblibě Quatre, bulharskou růži a Prada Luna Rose

Magnolie1 26.5.19 20:25

Moje mamka ode mě loni dostala Caron: Parfum Sacré. Minulý týden si dala doma jeden střik za pravé ucho a druhý střik za levé ucho a vyrazila do knihovny. Tam se posadila za počítač a pán, který seděl vedle jí řekl, proboha, že sem vůbec chodíte, taková smradlavá, ježiš to je smrad, čím jste to navoněná, to snad není možné. :nevim: Přesně takhle.

aprazanda 26.5.19 20:28

@Magnolie1 Hm, „gentleman“… :palecdolu:

Magnolie1 26.5.19 20:31

@aprazanda no, přesně tak. Naštěstí mamka si z toho nic nedělá.

otakara 27.5.19 04:01

@Magnolie1 tak toto by som musela silno a dlho v sebe spracovávať :think:

Misha17 27.5.19 06:52

@Magnolie1 tak to bol riadny kus vola 8-O

prokera 27.5.19 07:04

@Magnolie1 No to koukám Peti 8-O. To byl teda extra hulvát :poblion:! Mě tohle říct, tak nevím… asi bych se ani nezmohla na reakci :think:.

Stránka:  « Předchozí 1 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 525 Další »
Váš příspěvek