Podobné vůně různých značek

MagnolieS 4.2.20 21:28

@mmaat @Myška1977 Co to je zač? Imitace?

mmaat 4.2.20 21:29

@MagnolieS jj, ale fakt povedený. Na imitace nejsou levný. Alexandra fragrances.

Myška1977 4.2.20 21:34

@mmaat možná to bylo bez cla právě proto, že to byly jen odstřiky. Třeba to berou jako větší vzorky. Já jsem objednala 30ml flakon… obávám se, že by to bez cla neprošlo.

mmaat 4.2.20 21:37

@Myška1977 těžko říct. Ale ty odstřiky vyšly dráž než třicítka…

MagnolieS 4.2.20 21:46

@mmaat Díky :kytka: prošmejdím víc až budu mít čas

mmaat 4.2.20 21:52

@MagnolieS někde tady už o nich byla řeč. :-)

MagnolieS 4.2.20 22:33

@Myška1977 Děkuji :kytka: ceny teda palby 8-O

@mmaat A Just Jack - chápu správně, že inspirace TF? :think: za tu cenu asi imitace …

Hanka H 5.2.20 10:11

@mmaat @MagnolieS O obou „voní jako“ jsem psala - někdy na podzim ve zkoušecím vláknu. Recenzi jsem nemohla uložit - v dtb vůně nejsou. Obě dvě přijatelné, ale pořád jenom nápodoby. Více na milost bych vzala „jako LCH“ ..... tady je ta cena (s ohledem na problematickou výdrž) hóóódně přemrštěná :think: .

mmaat 5.2.20 10:34

@Hanka H už v databázi jsou, tedy některé. https://www.arome.cz/…-fragrances/ U LCH je ta cena tedy fakt šílená.
@MagnolieS Ano, inspirace či napodobenina, snaží se i o podobné flakony. František je měl na srazu. Podobnost originálu příliš neposoudím, protože TF až na pár výjimek není úplně můj šálek kávy. Ale tu tabákověvanilkovou jsem riskla, zä ty prachy… uvidíme.

Frankie 5.2.20 10:45

@mmaat
M, velmi pravděp. jste měly obě 2 pravdu s tou fialovou, že to bude Velvet, to je tak, důvěřuj jiným…

mmaat 5.2.20 10:57

@Frankie já soudila hlavně z barvy flakonu, na čichovou paměť v tomto případě příliš spoléhat nemůžu - BO jsem měla kdysi vzorek a tenkrát ji vyhodnotila jako naprosto nenositelnou…

Myška1977 5.2.20 12:05
@MagnolieS píše:
@Myška1977 Děkuji :kytka: ceny teda palby 8-O

Nejsou nejlevnější (i když občas mají i 10-15% slevy), ale vzhledem k ceně LCH to vyjde pořád lépe. FV na mně drží jako přibitá. A musím dávkovat opatrně. Max. 2 opatrné střiky. Což o LCH nemůžu říct, tou to snad nejde přehnat a výdrž nic moc.
Samozřejmě originál je originál. Nejsem příznivcem napodobenin z principu. Ale v tomhle jsem udělala výjimku, protože jsem LCH ráda nosila i na domácí večery a na tyto účely mně FV stačí. Mezi lidi nosím originál LCH.

mmaat 5.2.20 12:32

@Myška1977 Taky nejsem příznivcem napodobenic, ale na druhou stranu, ruku na srdce, člověk kolikrát ani nepozná, že je to vlastně napodobenina - nemyslím po čichu, ale když má vůně svůj název a svůj flakon… Nedávno jsem chválila kamarádce Aliena a ono to bylo něco od Avonu.

Jitka77 5.2.20 14:41

Tak aspoň že ty napodobeniny nejsou levné, to už by bylo opravdu na pováženou :lol: Nevím, co si myslet, bývala to jedna z věcí, na které se Aromáci a Aromačky shodli, že napodobeniny prostě ne-e… kolik náhodných kolemjdoucích a potencionálních nováčků dostalo celkem drsně slíznout, když něco podobného zmínili… hm hm hm :think:

Stránka:  « Předchozí 1 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 Další »
Váš příspěvek