Podobné vůně různých značek

mmaat 5.2.20 15:40

@Jitka77 máš pravdu. Když mě tady nalákaly jiné aromačky na ty Alexandra fragrances, holt jsem neodolala - ze studijních důvodů pochopitelně. ;-)

Myška1977 5.2.20 17:02

@Jitka77 jen dodávám, že jsem objednala spontánně na základě podobnosti na Fragrantice.
https://www.fragrantica.com/…y-51411.html
Nenašla jsem tam zmínku v popisu u vůně ani u značky, že se jedná o imitace. Ani mě to nenapadlo, že by měla tak rychle LS napodobeninu z roku 2019. Nenapadlo mě, že by byli tak rychlí.
https://www.fragrantica.com/…s-53726.html
Ani UK stránky se tak netvářily. Žádné inspirováno… Když jsem pak projížděla US stránky a u každé vůně našla… bývá přirovnáváno k… tak mně to teprve došlo. To už byla vůně na cestě.
Když mně dorazila, musela jsem uznat, že je povedená a pro moje domácí účely dostatečná. Rozhodně bych ji teď nevyhodila.

mmaat 5.2.20 18:11

@Myška1977 oni mají i své vůně - na amerických stránkách mají rozdělení na kategorie. A na anglických fakt ani zmínka - potvory jedny…

Jitka77 5.2.20 18:27

@mmaat @Myška1977 Jasně, já ani nechci nějak mentorovat, ale je to takový divný pocit, no.

mmaat 5.2.20 18:37

@Jitka77 já je tady nechci nějak propagovat nebo obhajovat, to vůbec ne. Prostě jsou slušně udělané, i když napodobeniny. Nic víc, nic míň. A musím říct, že mě celkem udivilo, jaké vůně si k napodobení vybírají, žádný průměrný mainstream. A věřím, že kdyby je napadlo vytvořit napodobeniny některých už nevyráběných parfémů, nejedno aromácké srdce by zajásalo a s více či méně klidným svědomím do jejich produkce sáhlo. Já třeba nevím, co budu dělat, až mi jednoho krásného dne dojdou zásoby Midnight Poisonu…

mmaat 5.2.20 18:42

No, a když jsme u těch napodobenin, pod vlivem brněnského srazu jsem (doslova) za pár stovek koupila Just Jack - Tobacco Leaf.
Pro porovnání asi stačí tohle:

Hanka H 5.2.20 18:45

@Jitka77 @mmaat Byznys je byznys - neobhajuji ani výrobce, ani kupující, ani neodsuzuji. Sama zkoumám z ryze studijních důvodů, pro sebe jsem zatím žádnou „inspirováno“ nekoupila - jak už jsem uvedla, svému vzoru byly více či méně podobné, ale jeho kvalit nedosahovaly - většinou tam chyběla ta proměnlivost, hloubka, vývoj … Byly takové „na první dobrou“. Čestnou výjimkou je CDNIM - jednoznačně inspirován Aventem a musím přiznat, že jsem ho koupila již několika mužům z mého okolí. Vždy se setkal s velkým úspěchem.

Jitka77 5.2.20 18:52

@mmaat To oživování nedostupných vůní je super nápad, toho by se mohl někdo chytit.

mmaat 5.2.20 19:04

@Hanka H Naprosto souhlasím, originál je originál. Taky jsem si ty odstřiky pořídila pro porovnání s originálem, vybírala jsem to, co znám a mám ráda - tedy kromě BR, tu na sobě nesnesu, ale říkala jsem si, že je tady populární. A zrovna ta napodobenina je pro mě nositelnější. :-)
@Jitka77 Že jo? :-D

Brach 8.2.20 14:20

Dior Absolutely Blooming- po rozležení vymakané Síčko

ZPĚVAČKA 13.2.20 23:49

Takže Nobile 1942 Anonimo Veneziano téměř totožná s Chanel Coco, sladká, krémová, gurmánská

MagnolieS 14.2.20 12:40

@ZPĚVAČKA Ano, ano, také jsem to tu kdysi už někde psala, jen je víc roztančená, Coco je dámička na jehlách 8-)

ZPĚVAČKA 15.2.20 00:44

Tak dnes (vlastně už včera), ráno Casta Diva - nelíbí, večer Chypré 1942, ta sladká, celkem pěkná,ale ani jedna nedrží, jsem zase v jiném vlákně,ach

Stránka:  « Předchozí 1 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421
Váš příspěvek