www.notino.cz

adaja111 2.4.20 14:58

@Radek O. …óóó…na parádu!!ste rýchly!!…asi aj zbesilý :lol: :lol: …to sranda mala byť nevysvetľujte si to v zlom…a vďaka zo :srdce:

Dalia 1.5.20 12:13

Nevíte, prosím, proč Notino stáhlo značku Guerlain?

Jitka77 1.5.20 13:00

Nevím, ale taky jsem na to koukala - a Dior totéž, vůbec není uvedený mezi značkami.

vlastina9 1.5.20 14:21

No a taky ani Kenzo jsem tam vůbec nenašla :think:

Verda2 1.5.20 17:01

Napřed jsem si všimla, že zmizel Guerlain a dnes tam není ani Dior a Kenzo, máte pravdu.
Zajímalo by mě, zda je to jen dočasné nebo trvalé. Doufám, že snad jen nějaká chybka.
Chanel tam je…, naštěstí :-)

pjspaceshit 1.5.20 19:46

Také jsem se dívala, i Acqua di Parma a možná další - všechno to jsou totiž ty značky, na které byla nedávno sleva 20 % :nevim:

Gorilka 2.5.20 12:03

No co se asi takhle mohlo stát… došly zásoby.

Danilejka 2.5.20 13:22

@Gorilka nedivila bych se, kdyby teď byly komplikace se zbožím i v tomhle směru, když v obchodech není droždí a těstoviny :) (nadsázka…)

Tana1112 2.5.20 13:40
@Gorilka píše:
No co se asi takhle mohlo stát… došly zásoby.

Došly zásoby veškerého zboží zn. Guerlain? A Christian Dior taky? No to sotva…

Nelly 918 2.5.20 14:19

@Tana1112 Taky si myslím, že jim nedošly zásoby, prostě se tam dějí nějaké podivné změny :think: Navíc některé výrobky výrazně zdražily - skoro o 50%.

Ruth A. 3.5.20 11:50

Taky jsem si toho všimla, že hodně stahovali.
Ale popravdě by měli stáhnout Chanel, a to navždycky, protože Chanel má oficiální plošný zákaz prodeje přes internet, jinými slovy, cokoliv je na internetu, je buďto padělek nebo ilegální prodej.

Radek O. 4.5.20 09:20

Dobry den, v soucasne dobe u nas nekoupite produkty vybranych znacek. Je to z toho duvodu, ze jsme se dohodli na zcela novych podminkach distribuce a produkty techto znacek budeme nakupovat pouze od jednoho dodavatele. Obrovskou vyhodou je to, ze budeme mit kompletni sortiment techto znacek a nevyhodou je to, ze pred navezenim novych produktu a jejich opetovym prodejem, musime vyprodat stare zasoby, pripravit zalistovani apod. takze po nejakou dobu nebudeme produkty techto znacek prodavat.

Misha17 4.5.20 13:01

@Radek O. Dobrý deň, keď kompletný sortiment, mám to chápať tak že aj exkluzívne rady Guerlain? Ďakujem.

Radek O. 4.5.20 13:53

U exluzivních řad bude ještě záležet, některé budou k prodeji pouze v buticích Guerlain, takže ty se k nám nedostanou. Ale konkrétně to říci nyní nemohu.

Radek O. 5.5.20 11:09
@Ruth A. píše:
Taky jsem si toho všimla, že hodně stahovali.
Ale popravdě by měli stáhnout Chanel, a to navždycky, protože Chanel má oficiální plošný zákaz prodeje přes internet, jinými slovy, cokoliv je na internetu, je buďto padělek nebo ilegální prodej.

Dobry den, vas prispevek neni uplne korektni a pokladam jej za zbytecne negativni. V prvni rade je treba uvest, že neexistuje nic jako plosny zákaz prodeje na Internetu a dany zakaz by byl v primem rozporu s platnym pravem a EU regulatorikou.

Zaroven si dovolim upozornit, ze pojem „ilegalni“, ktery znamena nezakonny. Pokud bych pominul, ze by se tedy nezakone chovali tisice prodejcu v EU (a nejen tam) a to i ti, kteri provozuji zname site parfumerii, tak to pokladam hlavne za neco co neni pravda. Nase spolecnost nic nelegalniho nedela a pokud mate za to, ze ano, mela byste to byt schopna dolozit, pripadne byste mela podat podnet k prosetreni na prislusne organy statni moci.

Stránka:  « Předchozí 1 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 Další »
Váš příspěvek