Jewel

Značka:

Alfred Sung

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: neroli, hruška, černý rybíz

SRDCE: pomerančový květ, noční jasmín, plumérie
ZÁKLAD: kokosové mléko, švestka, akáciové dřevo

Kategorie:

květinově ovocná

  • 16.11.11

Svěží ovocně květinová vůně, ale žádná svěženka drogerková - tahle vůně má svoji úroveň. Zpočátku kyselé zelené jablko se brzy přetransformovalo do kyselejší hrušky s jasmínem. Vůně tím ztratila na svěžesti, naopak příjemně jasmínově „ztěžkla“. Příjemná vůně na jaro - a navíc docela dobře drží.

Nahlásit
  • 29.05.10

Mléčně-omamná vůně; jako když máte rádi kondenzované mléko; jako když milujete kvalitnější bílou čokoládu; najdete v ní i špetku elegance vaší tety… rozhodně vyzkoušet a pak celkem nutně pořídit (a občas se s ní rádi potěšíte).

Nahlásit
  • 22.03.09

Příšerně natěšená složením a designem vůně,jsem včera rozbalila vzoreček,byl to jen takový ten čtvereček netkané textilie pod alobalovou přikrývkou,takže zkouška nebyla zcela podle všech pravidel.Nejdříve na mne udělaly baf citrusy,kyselé a celkem nijaké,pak se objevil vodní tón,teda spíše jeho náznak a zas dlouho nic a když se začalo z vůně klubat něco jako mléčná sladkost,to bude asi to kokosové mléko ve složení,tak mi navoněný čtvereček upadl za noční stolek a bylo po všem.Voňavá stopa na ruce ale zůstala a mně zase zbyl poněkud rozpačitý pocit,protože sotva se vůně na zápěstí začala ubírat příjemným směrem,tak se rozpadla do čehosi řídkého a drogerkového.Dom­nívám se ale,že to má na svědomí podoba vzorku,který jsem měla,zkrátka by to chtělo normální ampuličku s troškou parfému.Takže Jewel prozatím nezavrhuju.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Alfred Sung Jewel

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Alfred Sung Jewel

Líbí se mi (19) 73%
 
Neutrální (5) 19%
 
Nelíbí se (2) 8%

Reklama


Reklama