Fantasy

Značka:

Britney Spears

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: čínská švestka, kiwi, jasmínové okvětní lístky
SRDCE: orchidej, zlatá kdoule, bílá čokoláda
ZÁKLAD: kosatec, dřeva

Parfuméři:

Krivda James

od 98 Kč
od 434 Kč
od 465 Kč
od 465 Kč
  • 05.09.13

Sušené ovoce ve vanilkové oplatce namočené do mléčné čokolády. A pár plátků jemných květinek navrch se slabým závanem sladkokyselého „Lipa“ vůni příjemně odlehčuje. Vymyká se z kategorie „celebritích vodiček“ - je to poctivá, dobře udělaná gurmánka beze stopy ulepenosti. Jen ten infantilní flakónek k vůni nesedí - vůně pro holčičky z mateřské školy to zrovna není…

Nahlásit
  • 28.08.13

Neskutočne sladká (to môj Angel tiež, ale ten je viac orientálny a podľa môjho názoru aj viac zaujímavý) … chápem, že sa niektorým ľuďom môže páčiť ale ja osobne sa bojím že sa mi z toho urobia zubné kazy. Mix bielej čokolády, kiwi a pižma mi nápadne pripomína cukrovú vatu. Našťastie to asi po troch hodinách skrotne a na povrch sa začne drať jazmín a orchidea.
Táto voňavka je dosť silná a výdrž? Nenormálna! Pokožky sa to drží ako hladný kliešť… Takže milovníčky sladunkých vôní určite skáču meter dvadsať od radosti :)

Nahlásit
  • 08.02.13

Tuhle vůni by měli vyrábět jako miniaturku do balení s Barbie panenkou, nebo jimi vonět maskoty v Disney Landu, nikoliv však pro dospělé ženy. Flakón přesně předpovídá vůni uvnitř, sladká, růžová, naivní. Za mne něco mezi bílou čokoládou a marshmallow.

Nahlásit
  • 19.03.09

vůně velice jemná, sladká, vyloženě oříšková čokoláda a jemný švestkový likérek, to celé vyvadá do vanilkova. je hodně teplá a výdrž je velká.
nemůžu úplně souhlasit, escada mi přijde zajímavější, složitější

Nahlásit
  • 04.04.08

Cítím velikou podobnost s Escadou Magnetism, je to sladké a bez nápadu… Namočte si zralou švestku do bílé čokolády, přikousněte mandličku a obalte v cukrové vatě, pokud Vás to láká, vyzkoušejte i tento parfém. Rozdíl od zmíněné Escady vidím v tom, že se mi moc nelíbí ani flakon.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Britney Spears Fantasy

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Britney Spears Fantasy

Líbí se mi (58) 54%
 
Neutrální (28) 26%
 
Nelíbí se (21) 20%

Reklama


Reklama