Britney Spears In Control Curious
 

In Control Curious

Značka:

Britney Spears

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: plod mišpule japonské
SRDCE: půlnoční orchidej, crème brûlée, černá vanilka, tonka

ZÁKLAD: santalové dřevo, pižmo

Kategorie:

orientální

  • 02.01.12

Tahle vůně je jako Britney sama, někteří ji nesnáší, jiní ji zbožňují a některým je jedno, co dělá, i když si zrovna holí hlavu dohola. Moje sestra tuhle vůni nesnáší, dělá se jí z ní zle, mužům zase přijde sexy a já patřím ke třetí skupině - ne že by se mi úplně nelíbila, ale nezamilovala jsem se do ní. Čekala jsem gurmánskou vůni, avšak na takové úrovni, jakou má vyhlášený francouzský Crème Brûlée, zkrátka luxusní vanilku a lahodný karamelový krém. Místo toho mi na stůl přinesli předraženou porci ovoce se spoustou lepivého cukru. A květiny jako omluva? Děkuji, už nemám zájem.

Nahlásit
  • 08.02.11

Zpočátku cukrárna plná voňavých sladkých dortíků, ale postupně sladkost ustoupila do podoby příjemné lehce svěží vůně s jemným pižmovým nádechem.

Nahlásit
  • 15.02.10

Sladká vanilková vůně po rozvonění méně sladká ten sladký krém se táhne od začátku až do konce , mě se moc líbí i když je hodně sladká není to lepidlo , rozvoní se do svěžejší vůni doporučují na léto podle vlastní zkušenosti , je to zkrátka sladká vůnička na léto

Nahlásit
  • 27.01.10

Tato vůně je docela síla, na oblečení vydrží až do vyprání. Doporučila bych ji spíše na večer než na denní nošení, někomu by z ní mohlo být špatně :) Mně se ale moc líbí, je krásná na zimu a hlavně vydrží, což se u mě moc často nestává.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Britney Spears In Control Curious

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Britney Spears In Control Curious

Líbí se mi (35) 69%
 
Neutrální (14) 27%
 
Nelíbí se (2) 4%

Reklama


Reklama