Pure Woman

Značka:

Bruno Banani

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, černý rybíz, frézie

SRDCE: pivoňka, brambořík, mango

ZÁKLAD: ambra, vanilka

  • 24.01.12

Konečně nefalšované ovoce, žádná chemie! Já na začátku cítím hlavně pomeranč, mango a maliny. Po chvilce se změní v čirou směsici lesních plodů a pomeranč zmizí docela. Konec je sladký, avšak ne gurmánský, stále je cítit pouze ovoce a také květiny. Výdrž na papírku poměrně dobrá. Tahle vůně mě rozhodně mile překvapila a všem milovnicím sladkých ovocenek doporučuji k vyzkoušení.

Nahlásit
  • 10.02.08

HLAVA: Frézie, zelená mandarinka, černý rybíz
SRDCE: Brambořík, pivoňka, mango
ZÁKLAD: Vanilka, dřevité tóny, ambra
Ačkoli název tvrdí něco o pravé ženě, já osobně bych tuto vůni zařadila vyloženě mezi dívčí. Ne (jen) kvůli ceně :-)
V Pure Woman cítím trošku ovoce (mandarinku ne, spíš to mango) a mnoho květin. Příliš nevydrží (na EdT je opravdu slaboučká) i přesto, že po chvíli se rozvine trocha vanilky a ambra. Do hodiny necítím na kůži skutečně NIC.
Neřekla bych, že může být vyloženě nepříjemná, protože je při běžném použití opravdu jemná, ale ve velké koncentraci by mě obtěžovala. Na dceři mi nevadí :-) díky náznaku frézie.

Nahlásit

Hodnocení parfému Bruno Banani Pure Woman

Líbí se mi (56) 60%
 
Neutrální (28) 30%
 
Nelíbí se (9) 10%

Hodnocení odbornice

  • 19.11.09

Pure Woman není špatná vůně; začne ovocně, rozvoní se do směsi květin, čokoládově sladké ambry a sametu. U Bruna se vždycky snaží být aspoň trochu výjimeční a obvykle se jim to daří. Velkou vadou Pure Woman je ale její výdrž, která je opravdu špatná - hodinka, maximálně dvě a dost, a většinu toho času parfém navíc voní poměrně slabě. Hojnější...

číst více

Reklama


Reklama