The Beat for Men

Značka:

Burberry

Rok:

2008

Složení (neověřené)

kožené dřevo, vetiver, cedr, černý pepř, fialkové listy, citrusy

od 482 Kč
od 643 Kč
  • 11.09.13

Na počátku je spíše nepříjemný, jako kdyby někdo za horkého letního dne vrhl obsah sklenice s kyselými okurkami proti kmenu borovice. Později se vůně zklidní, řezavě nakyslé tóny jsou nahrazeny sladšími a zemitějšími (fialka a bylinky), ostřejší charakter je zachován v tónech pepře, kmínu a citronu. Divím se, že složení neuvádí bazalku, na tu bych si vsadil. Celkově nic originálního, vybavuje se mi po všech stránkách intenzivnější Guerlain Homme L'Eau Boisée nebo Kenzo Homme Boisée, ale na rozdíl od jódovitého Kenza Burberry nepáchne syntetikou (Kenzo i Burberry vytvořil Olivier Polge, za Guerlainem stojí Thierry Wasser)
S intenzitou, jak zmiňuje Ada, to není žádná sláva. Není to můj šálek čaje, ale za vyzkoušení asi stojí. Flakón je kapitola sama pro sebe.

Nahlásit

Hodnocení parfému Burberry The Beat for Men

Líbí se mi (9) 36%
 
Neutrální (12) 48%
 
Nelíbí se (4) 16%

Hodnocení odbornice

  • 06.03.09

Beat for Men od Burberry z papírku do hodiny zbaběle vyprchal, takže o něm nemám moc co říct. Zbytky, které se zachovaly, voní namouduši jako voda, což je zřejmě ideál současného trendu. Když se snažím, cítím i kapku čaje. Možná by to stálo za řádnou zkoušku, pokud The Beat nezdrhne i z ruky a nechá se dešifrovat.

číst více

Reklama


Reklama