Carthusia Mediterraneo
 

Mediterraneo

Značka:

Carthusia

Rok:

2003

Složení (ověřené)

citronové lístky, zelený čaj

  • 22.01.13

Citrusová esence ve flakónku - citróny v podobě šťávy, dužiny, kůry, silice, lístků i větviček. Sladkost, svěžest, jemná nahořklost, trocha svíravosti i hebká zeleň se mísí dohromady a výsledkem je sametová citrónovka (s trochou bílého čaje), heboučká, hladivá, ale zároveň napumpovaná energií. Dosud byla pro mě nejhezčí citrusovkou Eau d´Hadrien…ovšem teď už to není pravda…

Nahlásit
  • 21.04.12

Dlouho, předlouho jsem hledala výlučně citrusovou vůni, která by byla příjemná, nechemická, jako povzbuzení nebo přímo nakopnutí. A mám jí!
Citrón. Citronová šťáva s mikroskopickými kapičkami oleje z kůry co vám stříká přímo na tváře i do nosních dírek, je toho tak, že se to podobá citronové facce, hořko-kyselo-zeleno-žlutému povzbuzení jaké jsem si zatím jen představovala. Skvostné. A pokračuje to. Políček se zmírňuje, ale nesládne, zůstává. Citusy, citrusy, citrusy. Nepatrně rozemletého čaje, bylinek. Ale jen jako špetička mezi prsty do ledové citronády bez cukru v tom nejhorčejším dni.
Její určitá (i když ne 100%-tní) lineárnost může být brána buď jako nedostatek nebo jako přednost. Pro mě je to výhoda. Prostě to jsem potřebovala, a potkala až tady. Horké léto, budiž pochváleno. Mediterraneo by určitě nezklamalo.
Výdrž vynikající minimálně 6 hodin.

Nahlásit

Hodnocení parfému Carthusia Mediterraneo

Líbí se mi (8) 73%
 
Neutrální (3) 27%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama