Cartier L'Heure Convoitée II
 

L'Heure Convoitée II

Značka:

Cartier

Rok:

2011

Složení (neověřené)

karafiát, kosatec, sametové a pudrové tóny

  • 22.09.13

Máte rády rtěnkové vůně a taková Lipstick Rose je na vás příliš sladká, bonbonková či ovocná a Iris Poudre přiliš pudrová? Pak by se tato vůně mohla stát vaší „vytouženou hodinou“, protože zde má kosatec navíc i trochu té „máslovosti“, svěží šťavnaté zeleně, navíc pokud vám není cizí květinově pikantní karafiát ;) . Vraťme se však na začátek.

Po kratičkém závanu čerstvě rozmačkaných jahod zasypaných zelenými lístečky jahodníku tu máme vůni čerstvé rtěnky se sametově hebounkými zelenými listy fialek. Potom rtěnka mizí a ukazuje se nádherný dvojtakt kosatce a karafiátu. Karafiát je lehce posypaný hřebíčkem a voňavě mi tak trochu připomíná něco z Lutensovy Vitriol d’œillet.

Asi právě díky hřebíčku :think: vůně získává hřejivě pižmovitý nádech. A pochopitelně abych nezapomněla, kolem karafiátu se ovíjí kosatec několika podob: máslový, zároveň mírně zapudrovaný, trochu zemitý a zároveň šťavnatě zelený. No a nakonec, nevím, jak je to možné, ke mně odněkud z dálky zavane gurmánský podtón ledových kaštanů 8o :jazyk: :srdce: .

Nahlásit

Hodnocení parfému Cartier L'Heure Convoitée II

Líbí se mi (8) 89%
 
Neutrální (1) 11%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama