Chloé L'Eau de Chloé
 

L'Eau de Chloé

Značka:

Chloé

Rok:

2012

Složení (neověřené)

citrusy, růžová voda, pačuli

Kategorie:

chyprově květinová

  • 14.03.12

Tak tohle se vážně povedlo. Citrusy(spíše kůra než dužina), byliny, zeleň, stopečka růže a nepatrně pačuli. Suchá, hladká, nesladká, jiskřivo svěží, malilinko nahořklá.
Velmi podobná Zahradě na Nilu, leč bez bahénka :-).Vůně se ani moc nevyvíjí, jen teplá - jakoby se z letního oroseného rána stával horký den .
Možná je to způsobeno jen nadcházejícím jarem a mojí obrovskou chutí si pořídit po letech teplých gurmánek něco svěžího, ale tahle Chloe mi opravdu kápla do noty. Je nádherná .

Nahlásit
  • 18.02.12

Lehká zeleň s jemně nahořklou grepovou kůrou na chyprovém polštářku. Velmi výrazně připomíná Chloé Innocence v chypré podobě.

Nahlásit
  • 14.02.12

K Valentýnu jsem dostala raději „obálku“ – po minulých fiascích se špatně padnoucím prádlem, šperky, které nenosím, atd. – vím, nijak romantické, ale kytka určitě bude a alespoň si koupím, co se mi líbí – a, myslím, že i manželovi…no, takže jsem dnešní dopoledne strávila v parfumériích…pro­davačky byly velmi ochotné a já v podstatě původně šla pro Bottega Venneta, ale pak jsem prošla kolem nové Chloé a znovu stříkla na ruku…no, nemůžu si pomoct, ale líbí se mi strašně moc ! Klasiku přímo nesnáším, Intense mám kvůli manželovi – je to jeho oblíbená, od této jsem nic nečekala, ale je to krásná suchá dřevitě-bylinná vůně s trochou citrusů v hlavě…ano, suchý citron, dřevitá nesladká růže a bylinky – cítím tam pelyněk…a, ano, poté co jsem oznámila, že tuhle beru, prodavačky se zatvářily všelijak a jedna řekla: „To je zvláštní, že vám voní. Ta původní verze je bestseller, ale tahle voní málokomu…“ Mně ano !

Nahlásit
  • 05.02.12

Dle mého nosu to není letní variace na Chloé eau de Parfum ale na Soir de Lune od Sisley, velmi pěkná, moderní chypré, která se nebude zřejmě líbit každému. Vůně jde podle mě totiž do sladka ale velmi zvláštně, jestli můžu sladkost typově přirovnat tak snad právě k Soir de Lune nebo k Piquetově Vise, popř. kdybych jí měla přirovnat ke známější vůni tak mne napadá velmi vyvanulá sladkost z Gucci Rush.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chloé L'Eau de Chloé

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chloé L'Eau de Chloé

Líbí se mi (217) 73%
 
Neutrální (55) 19%
 
Nelíbí se (24) 8%

Hodnocení odbornice

  • 17.07.14

Pačuli. Lidi mají rádi pačuli, tak ji tam přidáme a uvidíme. Že by takhle nějak vznikla L'Eau de Chloé? Jestli se vám líbí moderní pačuliovky, tak pozor, tuhle byste měli vyzkoušet. L'Eau de Chloé je lehká a průsvitná stejně jako první Chloé a jejím základem je stále růže. Ta je však obohacená velkou dávkou pačuli vonící navlhlou zelení, zemí,...

číst více

Reklama


Reklama