Chloé Roses de Chloe
 

Roses de Chloe

Značka:

Chloé

Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot

SRDCE: damašská růže, magnólie

ZÁKLAD: bílé pižmo, ambra

Kategorie:

květinová

od 22 Kč
od 230 Kč
od 1315 Kč
  • 22.06.17

K této vůni se nedá moc napsat, to je prostě krásná čistá vůně růží, což je jasné každému, kdo si přečte název :). Kdo nemá rád růže, rychle pryč :D ať už tak či tak, na tuhle vůni jsem posbírala nejvíc komplimentů a vůbec se nedivím, je fakt nádherná a příjemná, řekla bych, že nejvíc vynikne na jaře. Mě rozhodně uchvátila, což se třeba provařené klasické Chloe nepovedlo, ta je mi skoro až protivná.

Nahlásit
  • 13.05.16

Roses de Chloe (Chloé)
Je nádherná. Nezapře svůj původ: první nadechnutí jasně říká: jsem z rodu Chloé. Na rozdíl od klasické Chloé je ale vůně v celkové kompozici velmi jemná, nedráždivá. Po pár minutách se začíná na svět klubat růže: krásná, jakoby zahalená mlhou- žádný silný úder. Ostatní složky jako magnolie mají přidat vůni prý její moderní nádech, ale já ty magnolie nikde nemám, nemohu tedy říci, zda je ve vůni cítím. Po delší době se usadí krásně krémový základ, ze kterého stále vykukuje nádherná jemná lososově zbarvená ( moje asociace :) ) růže. ♥♥♥

Nahlásit
  • 16.02.15

Úžasná. Ze začátku růže - ještě s ranní rosou. Ke konci osušené růžové plátky jakoby pokapané růžovým olejem. 100% růže s příměsí ještě jiné květiny. Dostala mě a určitě to bude moje jarní vůně pro denní nošení. Mám ji raději než chloe chloe ! :)

Nahlásit
  • 11.08.14

Jako muž si dokáži představit Chloé Roses na něžné dívčině, ale i 60ti leté stařence. Podle mého soudu je hodně cítit růže a to taková, jakou jsme kdysi vozili z Bulharska nebo Ruska ve vyřezávaných flakonech ze dřeva. Sice je vůně růže decentní po odeznění, ale nevyvíjí se vůbec do hloubky a je stále stejná (asi to bylo záměrem). Bergamot je prý ve hlavě parfému, ovšem okolo bergamotu to opravdu jen prosvištělo, s pižmem a ambrou se tu také kapalo kapátkem na oči. Možná pěkná na večerní procházku u moře, ale na rande bych ji rozhodně nevzal. Je to růže utržená ze zahrádky pokapaná decentně rosou. Výdrž standardní 3 - 5 hodin, poté lehce aplikovat a zesílit odér.

Nahlásit
  • 14.03.14

Další variace na Chloé, ale v této není cítit mnoho z původní, pro mě naštěstí. Vůně se ze začátku otevírá samozřejmě růžemi, sladkými, jemnými, spíš asi vůně bílých a růžových růží. Hodně výrazná je i magnólie, takže připomene nadcházející jaro.
Počáteční květinový úder trvá cca 1/2-1hodinu, potom vůně zjemní a růže se začínají měnit na sušené. Spolu s pižmem vytvářejí velmi dlouho trvající vůni, cítím ji i po sprše. Velmi krásná.

Nahlásit
  • 19.09.13

Variace na růži - a to variace velmi povedená: zpočátku růže svěží, bílá, se zelenými fialkovými lístečky. Po úplném rozvonění suché růžové plátky se stopou sladkého sena.

Nahlásit
  • 12.09.13

Na novú ružovú krásavicu som bola veľmi zvedavá..a nesklamala! Pre mňa ale z pôvodnej Chloe má niečo aj spoločné, no len maličký náznak…vôňa je jemná, mydlová a sviežo-iskrivá, vôňa osprchovaného tela s kvapkou sviežeho parfému. Ruža je tam namiešaná veľmi netradične, v tom dobrom slova zmysle…cítiť ju a aj nie, nehrá hlavnú rolu. Predstavte si Infusion d´Iris bez krémovosti a Florabotanicu bez tej ostrej sviežosti..a máte to. Viem si ju predstaviť na mladej romantickej babe, skôr na denné nosenie..siláž má strednú, prvú hodinku sa dosť meni, potom je už konštantná. Môže byť…

Nahlásit
  • 09.09.13

Myslela jsem si, že to bude variace na klasickou Chloé 2008 kde přidali růžovou barvu a krapet růží ale tahle Chloé s ní mimo flakónku nemá opravdu nic společného. Je to vůně především a hlavně o růžích, na první počich mi hned připoměla něco známého a to již nevyráběnou Stellu Rose Absolute. Chloé je ale ještě daleko více romantická a jemná, po chvíli až mošusově tělová. Pro můj nos velmi pěkně zkomponovaná vůně na téma růže, ovšem mám trošku obavy o její výdrž neboť jsem jí po chvíli nemohla z ruky vůbec vyčichat jak splynula s kůží, takže budu muset líp otestovat a popř. recenzi doplnit.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chloé Roses de Chloe

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chloé Roses de Chloe

Líbí se mi (124) 72%
 
Neutrální (36) 21%
 
Nelíbí se (13) 8%

Hodnocení odbornice

  • 17.07.14

Růžových parfémů je hodně, ale ty, které by věrně simulovaly čerstvé růže, by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Proto je milé, že se jedna taková objevila a ještě k tomu v parfumeriích, takže ji nemusíte shánět po všech exkluzivních čertech. Roses de Chloé startuje rovnou růžovým záhonkem (svěží růže, trochu zeleně) s bílým pižmovým...

číst více

Reklama


Reklama