El Nabil Black Collection: Musc Sultan
 

Black Collection: Musc Sultan

Značka:

El Nabil

Rok:

2013

Složení (ověřené)

cedr, jehličí, pižmo, Koření

  • 08.09.16

Snesu hodně: tykám si s Bvlgari Black, Encre Noir a i Musc Black a podobné oudovky s cibetkami mě nevyděsí, bude to ale asi tím, že se vyžívám především v teplém živočišnu. Pokud to máte taky tak a nejste beznadějnými bloudivci mezi regály klasických kolínských, dejte si pořádný pozor!
Začátek Sultana bych popsala, vemi mírně řečeno, jako dechberoucí! Cypřiš a pepř jsou zezačátku jako ostrá studená facka a když říkám zezačátku, tak to v tomhle případě znamená minimálně dvě hodiny (alespoň na mojí kůži). Pokud by se někdo ptal, co to znamená chypre, dala bych mu přivonět.
Po pár hodinkách v parnu se Sultan ale umoudřil a rozležel se na mě do téměř dokonalé podoby klasického Old Spice tuhého deodorantu.
Za unisex bych ji asi neoznačila :) Je to krásná vůně…na mém muži.

Nahlásit
  • 11.05.13

CPO. Neobvyklé zjevení mezi arabkami v podobě ryze dřevité vůně - do vůně vyschlého, sluncem prohřátého dřeva a na troud vyschlého vetiveru se mísí závany usychajících cypřišových větviček se stopou mletých oříšků. Ve vzduchu poletuje prach z jemně mletého růžového pepře. A to vše doplněné kapkou teplého pižma (a možná i slzou ambry). Podle mého názoru patří k nejpovedenějším vůním El Nabil vůbec. A komu se líbí dřevité vůně typu 03 Century či 07 Tanoke, rozhodně doporučuji vyzkoušet. Přestože je vedena jako pánská, považovala bych ji spíš za unisex......

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Black Collection: Musc Sultan

Líbí se mi (13) 68%
 
Neutrální (4) 21%
 
Nelíbí se (2) 11%

Reklama


Reklama