Royal Gold

Značka:

El Nabil

Složení (ověřené)

  • 15.04.16

Krásná vůně vanilky..ničím nerušená..nanesla jsem dnes v 11 a je půl druhé a už ji skoro necítím tak nevím jestli pořád vlaje kolem mě nebo jsem si zvykla na vůni to posoudím jak příjdou ostatní domů a zda ucítí :-D do teď jsem používala soft a zdá se mi že ten byl silnější,ale royald gold je taky moc krásná vůně vanilky bez těch citrusů v softu ten mě kapku v něm rušil

Nahlásit
  • 31.01.14

Moje poprvé s tímto olejovým druhem parfémů - a moje poprvé je úžasné! Nejdřív jsem si říkala,tak maličký flakonek, to mi dlouho nevydrží. Ale na první nesmělé přetření na zápěstí cítím vanilku - jemnou, teplou, sladkou. Za chvíli cítím i nějaké sladké šťavnaté ovoce - nedokážu ho však přesně definovat. Pak nastupuje jemný práškový cukr. A nakonec vanilka a zase vanilka. Prostě úžasné, teplé, hebké a sladké. Oceňuji, že je to jen čistá vanilka a žádná další rušivá příměs. A výdrž je neskutečná - jedno nesmělé přetření a intenzivní, ale ne vtíravá vůně, kterou cítím všude kolem sebe, takže malý flakonek budu mít asi fakt na dlouho :-) .

Nahlásit
  • 02.08.12

na mne vonia ako Joop! All abyou Eve, pečená jablková štrúdľa hojne pocukrovaná škoricovým cukrom, je to lahôdka. A výdrž neskutočná. Okrem nej som si zobrala aj Musk Tropical, veľmi príjemná, vzdušná vôňa, cítim hlavne maracuju a Musk Bahrein vzdialene mi pripomína Fidji kombinovaná s Cabochard

Nahlásit
  • 21.07.12

Dnes mi přišel parfém Royal Gold. Jsem milovník vanilky, ale vanilkové vůně, které jsem dřív měla, jsou nic proti této jedinečné vůni. Necítím absolutně žádný náznak umělotiny, jen silnou (ale ne obtěžující) chlácholící vanilkovou smyslnost, která pohladí u srdce. Na jejím konci cítím i lehký sladký závan čehosi ovocně sladkého, který jen podtrhuje vanilkovou slast a který ji odlišuje od klasických vanilkových vůní a dodává jí na dokonalosti. Navíc vydrží vonět neskutečně dlouho :) V létě je sexy, v zimě bude hřejivá, prostě nádhera!

Nahlásit
  • 16.03.12

Taky mi připomíná nějakou mňamku, s vanilkovým cukrem, který dělá upečením s rozpuštěným máslem krustičku. Jako vejít ráno do pekárny - ovocný, jablečný koláček a tvarohové a pudingové taštičky. Je sladká, ale nelepí, vanilková, ale ne uměle, trochu dřevitá, jenom na ozvláštnění. Drží kolem 12 hodin (i na mě!:) je příjemně intenzivní, ale ne vtíravá.
Spíš než Cašmir mi ovocem připomíná Mira Bai, ale ta je trochu umělejší.
Jsem strašně ráda, že jsem El Nabil objevila. Olejová konzistence namá ten umělý tón alkoholových základů, ani to nečpí syntetikou, ať je to vyrobené z čehokoliv (podle stránek zásadně ušlechtilé a velmi kvalitní orientální voňavé přísady, ehm, chci tomu věřit:)

Nahlásit
  • 23.01.12

Tato vůně mně mile překvapila. Ze začátku jsem cítila citrusy s vanilkou, poté se na slovo dostalo jablko, pečené s vanilkovým pudinkem. Vůně je to teplá, sladká,ale není ulepená. Připomíná mi Cašmír a Vanilla Fields. Určitě za ty peníze stojí za vyzkoušení. Výdrž výborna, aplikovala jsem jen dvě kapky a můžu říct,že vůně přebila svou nevtíravou a letmo poletující intenzitou i Angel, který jsem měla na krku.

Nahlásit
  • 19.08.11

Čerstvě upečený štrůdl s rozinkami (ale bez skořice), po rozvonění navíc politý karamelem. Ale rozhodně to není žádná ulepená slaďárna… Dá se připodobnit k Hermessence Ambre Narguilé v mnohem jemnější podobě a bez skořice.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Royal Gold

Líbí se mi (151) 87%
 
Neutrální (17) 10%
 
Nelíbí se (5) 3%

Reklama


Reklama