Oud Orient

Značka:

El Nabil

Složení (ověřené)

oud

  • 13.11.13

CPO. Výrazná dřevitá vůně prolínající se s nesladkou pryskyřicí a se sladkým kadidlem. Oudu netřeba se obávat - je velmi jemný a přátelský a splývá se dřevem v jeden celek. Zejména ve finále vše navíc odlehčuje bílé pižmo. Je na hraně unisexu a pánské vůně…a s velmi příznivým poměrem cena/výkon.

Nahlásit
  • 25.04.12

Intenzivně dřevitá, suchá a kořenitá vůně. Oud je v této vůni krásně temný, fialovomodrý, hustý, šířící se místností a vytvářející atmosféru příjemného napětí. Vůně je něžná, sladká a působí až omamně, hlavně díky vanilce a oudu. Později se ještě trochu zjemní a zesládne a převáží vanilka se dřevem. Má velmi dlouhou výdrž.

Nahlásit
  • 31.03.12

Už první dojem je spíš gurmánský než orientální: měkké dřevo vysušené sluncem, sladké koření, vanilka, možná kardamom, a kousek sušeného ovoce nebo spíš suchých ovocných slupek. Zpočátku je to takové zvětralé, ale postupně ingredience ožívají a získávají znovu svou chuť a výraznost. Chvíli to ale trvá, vůně je lenivá, vyvíjí se hodně pomalu. Trvá jí pár hodin, než setřese sušené ovoce a než zůstane jen teplá vanilka na hladkém prohřátém dřevě. Možná i pižmo (ani web El Nabil složení neuvádí). Je to nenáročný jemný oud na gurmánský způsob, hladký a mazlivý.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Oud Orient

Líbí se mi (39) 80%
 
Neutrální (7) 14%
 
Nelíbí se (3) 6%

Reklama


Reklama