Farmacia SS. Annunziata Regina
 

Regina

Značka:

Farmacia SS. Annunziata

Složení (neověřené)

růže, heřmánek, růže, med, ylang-ylang, kosatec

  • 15.07.14

Složení uvádí heřmánek a kosatec, tedy, mimo jiné. A ta kombinace mě nalákala. Což o to, heřmánek je cítit, je cítit po bílých okvětních lístcích a trošku zemitě, ale po kosatci nějak nikde ani stopa. Med v kombinaci s heřmánkem je milý, v podstatě něžný a působí sice nenáročně, ale v každém případě příjemně. Troška růže se dá taky najít, je dobře ukrytá, ale je tam, jako takové tušení a pokušení. Vzdálený dojem je aldehydový, tedy když nečichám přímo k ruce, ale nechám vanout vůni prostorem, to se pak vše pěkně kolem něho točí a kdyby to celé mělo větší výdrž, vůbec bych se nezlobila.

Nahlásit
  • 20.07.11

Andělsky jemné luxusní květinové mýdélko zakápnuté medem - kombinace na pohled možná lehce divná, na počich však krásná…

Nahlásit
  • 14.12.10

Počátek, to je jasný ylang-ylang… tady je svůj, ale trochu svěžejší, než jak ho znám nebo vnímám v jiných vůních. Naštěstí, nestihne nabrat sílu a vůně se houpe dál… je tam trocha heřmánku, takže trochu hořkých tónů… růže, ale v podobě mýdla… cítím tam spíše mýdlo než růži.
A po mýdlové fázi tu máme medovou… ale jemně, nebolí z ní hlava, spíš jako kdyby vedle vás někdo pil čaj s medem než kdyby na vás někdo soudek medu vylil. A kdepak je kosatec? Moc ho tam není… škoda.

Celkově vůně zůstává nejdéle ve fázi jemné a květinové (růže a ylang-ylang). Květinová vůně čistoty.

Nahlásit

Hodnocení parfému Farmacia SS. Annunziata Regina

Líbí se mi (6) 60%
 
Neutrální (4) 40%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama