Givenchy Play for Her Intense
 

Play for Her Intense

Značka:

Givenchy

Rok:

2010

Složení (neověřené)

amyrisové dřevo, červený pepř, tiaré, bílá broskev, bergamot, hrachor, magnólie, santalové dřevo, pižma, tonka, benzoin, pačuli, pomerančový květ, orchidej

Kategorie:

květinově sladká

  • 24.05.13

Originální a zajímavý flakonek skrývá překvapivě odlišnou vůni ,která s jeho moderně futuristickým vzhledem příliš nekoresponduje.
Flakon ve tvaru MP3 má nevšední barvu a úpravu. Kamínky po jeho obvodu dávají obalu ženskost, šmrnc a nádech luxusu. V malém provedení je flakonek roztomilý, ve větším už opravdu připomíná nějaký ten ovladač či mp trojku.
Vůně samotná je ženská, oblá a hladká, příjemná jako saténové negližé, je sice výrazná,ale nejde příliš do prostoru. Dost mi připomíná Ambre od Cabochard i když ambru ve složení nenajdete, já ji tam výrazně cítím. Zřejmě jde o směs pižma, santalu, pačuli a benzoinu, které mi dohromady dávají ambrový dojem.
Hezky je cítit i sametová broskev s tiaré ,magnólie a hrachor jsou méně patrné, ale rozpoznatelné.
Play Intense má i pikantní dřevitý nádech, jsou okamžiky, kdy vnímám hořké mandle, přímo marcipán, mandlový a nesladký.
Celkově Play Intense ,podle mého nosu, neopatří k jednoduchým slaďárnám a není těžká ani ulepená, pro mne je to tělová ambrovka , která může působit podle samotné nositelky jemně sametově, honosně večerně nebo žensky hříšně. K vyvolání patřičného pocitu patří samozřejmě nejen vhodná situace,ale i oblečení a nálada. Umím si ji představit s džínami a koženou bundičkou, s plesovou toaletou i ke svádivé noční košilce.

Nahlásit
  • 22.07.11

to je proti růžovému obláčku Play for Her těžkotonáž, ne tak v porovnání s nikovkama. Santal, pačuli, dřeva, …jako by to vybalil všechno na začátku. Je to hořko-těžké a neoslovilo mě to. Zvláštní bylo, že za nějakou dobu kolem mě poletoval obláček čehosi, lehce znepokojivého, pořád čichám, a ona to asi Intense.. Do prostoru jde docela hezky.
Píší v charakteristice Amber, ale ve složení ambru nevidím. Jinak ale santal je cítit určitě, ambra taky, benzoin a nejspíš i orchidej.

Nahlásit

Hodnocení parfému Givenchy Play for Her Intense

Líbí se mi (21) 55%
 
Neutrální (11) 29%
 
Nelíbí se (6) 16%

Reklama


Reklama