Very Irrésistible Electric Rose

Značka:

Givenchy

Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: borůvky, citron, bazalka, verbena
SRDCE: růže, anýz, fialka

ZÁKLAD: cedr, pižmo

od 179 Kč
od 680 Kč
od 1009 Kč
  • 01.12.14

Rozverná dívka co si šla zapařit a zase rychle pryč,aby nikdo nezjistil že tam vlastně byla…

Začátek je dost troufalej svojí štiplavostí,počítám že z citronů kolem kterého borůvky tančí lambádu…
Do srdce se vkrádá růže která je šťavnatá,nevím jak to popsat voní mi to jako hodně šťavnatá vůně ze svíček či bonbonů ale ne tak ulepenejch nebo mýdlovejch…v pozadí letmo flirtuje anýz a fialka na to dává pozor.
Ke konci zjemní a pomaličku nastupuje pižmo.

Není to nic převratného,dalo by se to klidně přirovnat k Lacoste či Ma Dame,ovšem oproti Lacoste je méně ulepená a Ma Dame je méně hravá,takže pokud hledáte nějaký kompromis mezi ulepeností a rozverností,zkuste jí a třeba Vás i mile překvapí:)

Nahlásit
  • 20.03.12

Od Givenchy jsem tak banální vůni nečekala. Je to sice EdT, ale i na tuhle koncentraci je hodně řídká a chybí jí solidní či spíš jakýkoli výraz. Otevírá se ovocně, ale nic si neslibujte, je to kombinace chabého citronu a sladké borůvky, takové přešlé mrazem, že se jí už ani nechce vonět. Citron zastupuje spíš bílá dužina než kůra, což by nemuselo být špatné, kdyby ji před použitím taky nestrčili do mrazáku. No aby to nebylo úplně bez chuti, tak je to aspoň oslazeno malou dávkou pačuli, ale opravdu malou. Když si úvod odbyde své, ozve se růže a borůvky se vypaří, což jim nedá žádnou práci. A růže, jak se dá z předchozího vývoje tušit, je taková mdlá. Podpírá ji z jedné strany citronová dužina, sama nemohoucí, a z druhé strany trocha pižma. Při hodně dobré vůli se dá vystopovat pár dřevitých molekul.

Nahlásit

Hodnocení parfému Givenchy Very Irrésistible Electric Rose

Líbí se mi (12) 43%
 
Neutrální (13) 46%
 
Nelíbí se (3) 11%

Reklama


Reklama