Harajuku Lovers: Baby

Značka:

Gwen Stefani

Rok:

2008

Složení (neověřené)

frézie, bergamot, bílá růže, pomerančový květ, tiaré, jasmín, bílé pižmo, jemná dřeva, heliotrop, vanilkafialka

Parfuméři:

Fremont Harry

  • 25.06.14

Nebudu se vyjadřovat k flakónu, v němž je vůně ukrytá. To ať každý podle svého osobního vkusu posoudí, zda se mu líbí a případně ocení jeho originalitu, nebo se mu nelíbí a pak pro něj bude jen kýčem, pro který těžko hledá slova.
V každém případě Harajuku je název velké nákupní čtvrti v Tokiu, která Gwen Stefani inspirovala zejména osobitým stylem oblékání japonské mládeže a flakón samotný je pak inspirovaný japonskými komiksovými postavičkami, které se v Japonsku těší veliké oblibě.
Uvnitř najdete vůni, kterou samotný název BABY naprosto dokonale charakterizuje. Výstižnější už ani nemohl být. Čerstvě vykoupané dítě, kterému umyjete vlasy šampónem Johnson baby a zapudrujete ho dětským pudrem s lehkou parfemací fialek. Tečka. Nic víc, nic míň. Je to ukázková vůně pudrové čistoty, je jemná, lehká, decentně nasládlá a z mého pohledu zcela univerzálně nositelná. Drží se u těla, do prostoru příliš nejde. Ada ji přirovnává k Petits et Mamans od Bvlgari, Sára k Infusion d'Iris od Prady a já bych ji přirovnala k vůni v duchu Princess Musk od Ajmal. Prostě jemná pudrová pižmovka. Pokud se vám tyto vůně líbí, pak vás Baby nemůže zklamat.

Nahlásit
  • 06.12.09

Když jsem si Baby dala na ruku tak jsem samozřejmě spíš čekala podle toho co jsem četla něco jemného ne takovou pecku jako třeba G ale i tak jsem se hned ošklíbla - fuj, jenže jsem neměla možnost hned ruku umýt a tak mě nakonec vůně celkem překvapila, jelikož asi po 10 minutách se uklidnila a šla do jemné pudrovky, opravdu bych s ní klidně navoněla i svoje dcerky. Trošku mi i připoměla Pradu Infusion Iris.

Nahlásit

Hodnocení parfému Gwen Stefani Harajuku Lovers: Baby

Líbí se mi (11) 69%
 
Neutrální (2) 13%
 
Nelíbí se (3) 19%

Hodnocení odbornice

  • 19.11.09

Na rozdíl od G je Baby krotká a velmi dobře nositelná. Je to pudrově pižmová vůně, která voní, stručně řečeno, jako dětský pudr: jemně sladká, hebká, fialková, s tóny smyslných i svěžích bílých květin. Trochu připomíná bezalkoholovou verzi Petits et Mamans. Dárek pro: dívky a ženy, které milují vůni napudrovaných miminek (ne nutně samotná...

číst více

Reklama


Reklama