Orange

Značka:

Hugo Boss

Rok:

2009

Složení (neověřené)

HLAVA: červené jablko
SRDCE: bílé květy, africký pomerančový květ
ZÁKLAD: santalové dřevo, olivovník, vanilka

od 29 Kč
od 29 Kč
od 699 Kč
od 634 Kč
od 1549 Kč
od 769 Kč
  • 11.05.17

Boss Orange jsem zkusila letos (2017) poprvé, i když je na trhu už pár let. Trochu mě odrazoval název „orange“, ale nakonec orange vlastně není, takže moc nechápu ten název.:) Zjednodušeně je to vůně skoro stejná jako Joop! All about Eve. Moc nechápu popis Ady, že cítí jen ulepený pomerančový sirup. Ulepená není vůbec a pomerančová také ne. Mně voní hlavně proto, že se cítím dobře i v pánských vůních do sladka a připomíná mi zmíněné Joop!, které mám spojené s mamkou. Řekla bych, že se bude hodit pro ženy, které netouží vonět květinově, ale ani sladce. Je taková kořeněno-dřevěná, teplá, se sladkým ocáskem. Bez ohledu na složení, říkám, co cítím jako celek. Rozhodně nadčasová. V pozadí dokonce cítím i pánskou Boss Bottled. Flakónek má na rozdíl od ostatních Hugo Boss velmi pěkný a odpovídá obsahu. Za sebe bych ji nosila celoročně. Do práce, ale i na večer.

Nahlásit
  • 07.09.10

Příjemné překvapení - čekala jsem lepší drogerkovku a zatím je to lehká sladší kombinace červeného jablka s pomerančovým květem a jemným hladkým dřevem. Příjemná klidná pohodová vůně - pouze výdrž je slabší.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Hugo Boss Orange

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Hugo Boss Orange

Líbí se mi (80) 49%
 
Neutrální (63) 38%
 
Nelíbí se (21) 13%

Hodnocení odbornice

  • 08.06.09

Boss Orange je jedno z těch zklamání. Flakon je velmi nebossovský, obvyklé až moc jednoduché linie vystřídala zářivá housenka ze světle oranžových krystalů. Dovnitř by se hodila stejně zářivá vůně z pomerančových květů a citrusů, místo toho je tam pomerančový sirup. Vůně je velmi sladká a poměrně lepkavá, zkrátka ovocný bonbonek. Doporučuji...

číst více

Reklama


Reklama