Juliette Has a Gun Calamity J
 

Calamity J

Značka:

Juliette Has a Gun

Rok:

2008

Složení (neověřené)

  • 05.06.12

Dlouho jsem chtěla tuhle vůni vyzkoušet, protože je docela populární na Arome, má hezký flakón a zajímavé složení. Chvilka na ni mi vybyla právě nyní.

Síla.. hned od počátku… a kupodivu, první nádech mi připomněl Gucci Pour Homme. Jistá živočišnost… Během toho, co jsem psala tuhle větu a ruka s nastříknutou vůní mi běhala po klávesnici jsem cítila, že rozlévá sladší tón. Čichla jsem tedy ke hřbetu ruky a… ono ne! Ba právě naopak… ne sladký, ale především suchý, hliněno-zemitý tón (kosatec s pačuli). Trochu se mi vybavila Habanita… Zatím je to vůně temná a pro někoho snad až neženská, protože to je právě dáma s drsnými lokty v kožená bundě. Když na ni pískají chlapi, nehihňá se, ale buď se s nimi dá do řeči, nebo jim jednu vrazí (podle toho, jak se jí zdají).

Jenomže je to pořád žena… i když zahalená v kůži a nahánějící tak trochu strach. Vůně se pořád lehce kloní k jemně sladkému tónu. Musíte hledat, abyste ho tam našli… Jde ven v kůži, ale večer pekla sladký koláč a vanilková vůně jí utkvěla ve vlasech.

Rozhodně to není vůně pro každého, zdaleka na všichni ji snesou, protože je výjimečná. Dlouho jsem přemýšlela, koho k ní přiřadit. Napadla mě jen Charlotte Gainsbourg.

Nahlásit
  • 13.06.11

lehounce nahořklé sladko, oblé. Krásně unisexové. Na sobě si ji nedokážu představit, na muži ale ano a bylo by to sexy. A na správném typu „baby“ taky.- provokativní, sebevědomé, ne tvrdé nebo drsné, ale nahony vzdálené romantickému. Něco jako: se mnou si nebudeš zahrávat, ale si tě omotám kolem prstu, a ještě mi budeš děkovat ;-). Pačuli dává tu lehce nadřazenou sílu, ambra a vanilka zase ženskost a rafinovanost. Pižmo je tu pro to lehce erotické dusno. A kosatec?…že by elegance..? ;-)
Ať tak či onak,
bude hezká,
když ji někdo umí nosit

Nahlásit
  • 11.05.11

Valčík s třemi tanečníky - ambrou, pačuli a kosatcem. Složky se prolínají, občas některá ustoupí do pozadí a jiná se lehce zvýrazní. Vůně mi silně připomíná Ambre Russe ve značně odlehčenější (a malinko santalově kouřovější) podobě prolínající se s 31 Rue Cambon. Celkově vzato je to vůně spíš slavnostní - ne na denní nošení, spíš na občasné provětrání.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Juliette Has a Gun Calamity J

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Juliette Has a Gun Calamity J

Líbí se mi (58) 78%
 
Neutrální (14) 19%
 
Nelíbí se (2) 3%

Reklama


Reklama