White Petals

Značka:

Keiko Mecheri

Složení (neověřené)

pivoňka, kamélie, májová růže, kosatec, konvalinka, narcis, vzácná dřeva

od 183 Kč
od 3830 Kč
  • 06.02.12

Nekonečně bílá vůně.
Mechová měkkost.
Pudrový prach rozvířený v prapodivných tanečních kreacích.

White Petals je středně sladká, květinová vůně, působící bělostným, čistým a pudrovým dojmem. Ve své podstatě je jednoduchá, svou lineárností může hraničit až s nudou, ale přesto jí nemalé plus dodá kvalita zpracování.
Luxusní jednoduchost.
Luxusní oddechová romance.
Je zde zbytečné, dělit vůni na části ve snaze po identifikaci jednostlivých složek. White Petals se s mistrnou elegancí této snaze ubrání. Je umíchána do tak pevné celistvosti, že budou všechny květiny tvořit nedělitelnou kompozici. Hustá květinovo-krémová konzistence, občas vystupující z pudrového obláčku. A co lehounká dřevitost, dávající o sobě vědět tichým šepotem? Náznak, sotva znatelná stopa, kterou vnímáme až jako poslední, vzdálený bod. Snad dodává vůni trochu vážnosti, důstojnosti … zralosti?
Vnímám tuto bílou vůni jako romantickou, alabastrovou a ryze ženskou. Ovšem není křehká ani nevinná. Je výrazná, silná, vymezuje si svůj prostor působnosti … je sebevědomá!
Závěrem mě napadá jeden bonus, který White Petals přináší. Odrazuje vás jeho cena? Je problémem dostupnost? A přesto po něm toužíte? Potom můžete svou pozornost obrátit směrem k Flower by Kenzo, protože podobnost obou vůní je uchvacující.

Nahlásit

Hodnocení parfému Keiko Mecheri White Petals

Líbí se mi (3) 60%
 
Neutrální (2) 40%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama