Lady Gaga Eau de Gaga 001
 

Eau de Gaga 001

Značka:

Lady Gaga

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: limetka
SRDCE: bílá fialka
ZÁKLAD: kůže, dřevité tóny

od 88 Kč
od 151 Kč
od 116 Kč
od 116 Kč
od 349 Kč
  • 21.05.16

Není to vůbec špatné. Mám doma CK ONE, ale vůbec se ji nepodobá. Možná tak tou květinkovou vůní, ale je to hodně, hodně vzdálené. Je to pravá vůně na léto k moři, do parna. Tak na to vzít si košili, otevřít jí, natáhnout džíny a vyrazit k moři či na diskotéku.
Není protivná, jen po aplikaci díky limetkám trošku štípe do nosu. Na mě ty limetky prostě drží jak blázen.
Později se mísí s fialkou (květinový odér). Marně hledám tu slibovanou kůži. Dřevité tóny tam jsou, ale jaké dřevo to je… hm tak to fakt nevím.
Má obdivuhodnou výdrž na kůži. Říkám si, že za voňavku z drogérie v ceně 180,– Kč za 30ml flakón je to na citrusovku docela luxus! U citrusu by to mělo být obráceně, že vyprchají ihned. Zde to však tak není. Četl jsem, že je tajemná. No nevím, tajemná v čem? Připodobnil bych ji k Terre d´Hermes (hodně vzdáleně), Black Touch Franck Olivier (cca 80%), CK ONE (takový ten prachový ocásek).
Pěkná parfémová sprcha k moři.

Nahlásit
  • 07.10.14

Skúšané na papierku - na kožu sa neodvážim striekať drogériové skvosty. Prvý dojem : Toto odniekiaľ poznám, už viem, Ck One, počkať, určite sa to ešte vyvinie… Nie nevyvinulo. Kópia Ck One, ale s ešte viac ,,skysnutým" podtónom, rovnako drevitá so silne sviežim charakterom. Je unisex, ale presne tento štýl mi nevyhovuje. Ani ryba, ani rak a flakón je vskutočnosti nudný, čierny, maličký a vôbec nie tak krásny ako na obrázku. Oproti tomu, čo sa v tom skrýva je myslím už len detail. . .

Nahlásit
  • 24.09.14

Vůně mi přijde více pánská jak dámská,ale i na ženě si jí umím představit.Ze začátku cítím citrus a pak jen kůži,ale krásnou svěží a sladší kůži.Vůně je opravdu sexy a s velmi dobrou výdrží.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lady Gaga Eau de Gaga 001

Líbí se mi (18) 56%
 
Neutrální (10) 31%
 
Nelíbí se (4) 13%

Reklama


Reklama