Mat;

Značka:

Masakï Matsushïma

Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: mango, šťáva z bambusu, černý rybíz, jalovec
SRDCE: vodní meloun, petržel, máta, lotos
ZÁKLAD: bílá růže, vodní jasmín, křišťálové pižmo, růžové dřevo

  • 29.11.10

Jen malinko nasládlá vodně svěží vůně s výrazným tónem směsi sušených bylinek. Po důkladném rozvonění navíc doplněná lehkou ovocnou šťávou ve sklenici plné ledu. Jemná, sice nepříliš nápadná, zato však originální a příjemná letní vůně.

Nahlásit
  • 18.02.10

Podle toho, co jsem si o MATu přečetla, jsem nabyla dojmu, že „voní“ jako školní polívka. Přesto, asi ze zvědavosti (přece nikdo nemůže být tak šílený, aby něco takového vyráběl ve flakonu), jsem si jej naslepo koupila.
S polívkou nemá nic společného.
První dojem-MAT je svěží, ale nesladká, nekyselá, tedy žádná klasická ovocenka. Je svěží jemně, jako voda, meloun, okurka. K této jemné (myšleno nedusivé, neomamné-ne „nejde cítit“ )svěžesti (která mi připomíná i Jaguar Fresh Woman) jsou přidány suché bylinky(žádnou konkrétní jsem nevyčenichala ani petržel, ani mátu), které ladí, doplňuji (neválcují) tento základ. Je to denní vůně (i na parné léto), okolí nebude dusit, ani odpuzovat. Je to vůně originální, stvořená pro ty,co nejdou prvoplánově po líbivých průměrných podbízivkách, pro ty co mají vkus, umírněnost dokáží krásu nalézt v náznaku, ve špetičce.

Nahlásit

Hodnocení parfému Masakï Matsushïma Mat;

Líbí se mi (31) 60%
 
Neutrální (10) 19%
 
Nelíbí se (11) 21%

Hodnocení odbornice

  • 09.04.09

Mat; jsem vyzkoušela na prosbu Katies - zahlédla totiž ve složení petržel a nedalo jí to spát. Takže: v Mat; je petržel, nebo aspoň něco, co voní jako petržel, spíš ovšem sušená než čerstvá. Vůně je velmi bylinná, voní po tom suchém zeleném, co rádi používáme jako koření - petržel, libeček apod. Mátu jsem nezaznamenala, z ostatních uvedených...

číst více

Reklama


Reklama