Lady Million

Značka:

Paco Rabanne

Rok:

2010

Složení (neověřené)

květinový nektar, citron, maliny, neroli, pomerančový květ, arabský jasmín, gardénie, pačuli, med

Parfuméři:

Flipo Anne, Piquet Beatrice, Ropion Dominique

Kategorie:

květinově ovocná

od 20 Kč
od 29 Kč
od 286 Kč
od 285 Kč
od 904 Kč
od 1084 Kč
od 1378 Kč
od 1545 Kč
od 502 Kč
  • 31.10.13

Závan sytého ovoce, sladká malina osvěžená jiskřivým citronem s pomerančovým květem spolu s rozjásaným jasmínem, dává všem řádně najevo: já tu jsem, mě nepřehlédnete. A čichové buňky našich drahých polovic začínají být na pozoru ;-) V okamžiku kdy se o slovo začne hlásit čerstvě vytočený med z pláství v dřevěných rámech ( tu nepatrnou stopu dřeva tam prostě cítím ), dívčí rozvernost mizí, vůně temní, vláční, prohlubuje se, jednotlivé složky se promíchávají a spojují do nektarově uhrančivé elegance. Zrodila se Lady, smyslná, sebevědomá, znepokojující. To již mužské hormony bijí na poplach a vysílají jednoznačný signál do mozku: přiblížit se na minimum :-)

Nahlásit
  • 22.02.12

Lady Million je vůně mnoha podob. Musela jsem ji zkoušet hned několikrát, pokaždé mi ukázala trochu jinou tvář. Nejprve to bylo ostré květinové mýdlo, které se mi ani trochu nelíbilo. Ale čím více jsem ji zkoušela, tím více si mě získávala. Nejkrásnější fáze nastupuje po odeznění ostře květinového začátku. Ucítíte pomeranč, který není ani trochu kyselý, jelikož je notně zalitý sladkým medem. Med je jednoznačně nejvýraznější složkou ve vůni, následován pomerančem. Při bližším zkoumání však objevíte i maliny a jasmín. Pačuli můj neznalý nos neidentifikoval. Škoda, mohla vůni ozvláštnit. Celkově se mi vůně nakonec docela líbila, ale kvůli naprosto mizerné výdrži palec nahoru dát nemůžu.

Nahlásit
  • 03.02.12

Vyzkoušela jsem ji, protože se několik různých mladých dívek zcela nezávisle na sobě vyjádřilo, že se jim moc líbí, a kdyby byly zde s námi, tak by zřejmě měly Lady Milion v tužebníku…Up­římně, líbí se mi také a protože jsem s sebou měla slevový kupon do Marrionaud, hned jsem ji koupila. Mám totiž v parfémech ráda med a ten je v Lady Million hlavní složkou. Med, maliny a pomerančový květ. V líbivé sladké, nikoliv však escadovitě lepivé, teplejší kompozici. Výdrž je velmi dobrá jak na kůži, tak na oděvu. Doporučuji k vyzkoušení všem, kdo mají rády sladší hřejivé vůně.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Paco Rabanne Lady Million

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Paco Rabanne Lady Million

Líbí se mi (148) 66%
 
Neutrální (45) 20%
 
Nelíbí se (31) 14%

Hodnocení odbornice

  • 22.10.10

Lady Million mě příliš nezaujala. Flakon je zlatý jako u pánské verze, jen místo cihličky je to tentokrát drahokam. Vůně ovšem není nic moc. Je to taková provařená květinovka s ovocem, která moc dlouho nevydrží. Ke konci voní po jasmínu a základ je takový lehký, pižmový - slibovanou pačuli a med jsem ani moc necítila. Další.

číst více

Reklama


Reklama