Azemour Les Orangers

Značka:

Parfum d'Empire

Rok:

2011

Složení (neověřené)

pomeranč, grapefruit, mandarinka, cedrát, koriandr, kmín, černý pepř, červený pepř, černý rybíz, galbanum, neroli, pelargónie, pomerančový květ, růže, seno, mech, henna, jód

  • 12.01.13

První fáze vůně-Velmi intenzivní vůně citrusů. Štavnatá a chutná mandarinka, nahořklý grep, ostřejší pomeranč a citrón. Moře citrusů, velmi lahodné a autentické vůně. Jako když je máte právě čerstvě oloupané před sebou na talířku. Nemůžete se už dočkat, až si na nich pochutnáte a osvěžíte se jimi. Tak lákají a tak moc je jejich vůně skutečná a čistá.
Druhá fáze vůně-K vůni citrusů se přidává ostrá a silná vůně koření, která mění náhle dosavadní charakter vůně. Vůně citrusů se sjednotila v jeden tón, v kterém je nejvíce znatelná vůně pomeranče. Začala mi připomínat ovocný kořeněný čaj, který je ochucený citrónem.
Třetí fáze vůně-Další nenadálý a strmý skok, který Vás překvapí svým rychlým nástupem. Aroma koření ztrácí na intenzitě. Vůně je jemnější a měkčí. Semišový mech, seno na slunci a tajemná svůdná pryskyřice. Chvílemi z vůně vykoukne pravý nefalšovaný jód. Ale ten si s vůní jen zlehka pohrává a dodává ji originální vzhled. Vůně začala být vlaze a semišově dřevitá. Citrusy a koření vůni již jen velmi jemně a vkusně dotváří.
Na samý závěr se přidává i vůně květin. Nejvíce je znát vůně sladké henny a něžné růže.
Vůně má překvapující a zajímavý průběh. Nejvíce se mi líbila na samém začátku. Byl to úplný citrusový ráj.
Nevšední příjemná vůně. Její výdrž je středně dobrá.

Nahlásit

Hodnocení parfému Parfum d'Empire Azemour Les Orangers

Líbí se mi (9) 69%
 
Neutrální (2) 15%
 
Nelíbí se (2) 15%

Reklama


Reklama