Fayrouz

Značka:

Royal Diwan Group

Rok:

2016

Složení (ověřené)

červený pomeranč, broskev, maliny, jablko, kardamom, červený pepř, kmín, damašská růže, magnólie, jasmín, fialka, konvalinka, karamel, vanilka, pižmo, ambra, pačuli, santalové dřevocedr

Popis parfému:

EdP z řady Al Battash New Concepts.

  • 18.08.16

Při zkoušení některých vůní se mi vybavují barvy a obrazy něčeho, co jsem v minulosti viděla. Když jsem začala zkoušet vůni Fayrouz od Royal Diwan Group, téměr okamžitě mi naskočila představa šatů od úžasné módní návrhářky Blanky Matragi.
Haute Couture, orientální styl, ale při zachování evropského vlivu.
Fayrouz je velmi ženská, požitkářská, sladká vůně. Kdo zná Rossa Margeaux od Royal Diwan Group, tak je v podobném stylu. Obě tyto vůně mě fascinují, ale obě jsou pro mě trochu nepraktické: Jakmile se rozvoní, vyvolávají mi tyto pocity:
Jsem velmi, velmi bohatá. Nemusím chodit do práce. Momentálně trávím čas na svém letním sídle, než mě to tady znudí a přesunu se na zimní sezonu někam jinam. A kde je má komorná? Zavolejte ji. Je mi horko a chci chvíli ovívat vějířem z pavího peří…(dodávám, že výdrž vůně je velmi dobrá, takže s podobnými představami počítejte po nástřiku prakticky po celý den - použití je na vlastní nebezpečí)

Nahlásit

Hodnocení parfému Royal Diwan Group Fayrouz

Líbí se mi (10) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama