Premium Concepts No. 4

Značka:

Royal Diwan Group

Složení (neověřené)

pepř, koriandr, mandarinka, mirabelka, pomerančový květ, gardénie, tuberóza, jasmín, fazole tonka, benzoin, santalové dřevo, vetiver, kůže, pravá ambra, bílé pižmo, kadidlo

Popis parfému:

EdP z prémiové řady Al Battash Premium Concepts.

  • 17.09.16

Měla jsem k vůni respekt, protože obsahuje složky, které obyčejně nedávám – bílé květiny, santal, pižmo a kůže. Ale v No.4 je vše propojené se složkami, které naopak miluju, že celek je velmi příjemný. Gardénie a tuberóza v souznění se šťávou ze zralých mirabelek (oslazených mandarinkami, tonkou a ambrou) jsou uzemněny vetiverem. Tóny kůže a pižma a dělají vůni svůdnou. A živočišno těla se jí nedá upřít.
Typově dle toho, co už jsem ovoněla, je podobná Safari ve druhé fázi, v té s umírněnou zelení. (Nezastírám, že při mé představě jsem ovlivněna krásným Martuliným popisem).

Jsem v rajské zahradě a koukám se očima Adama na ni, na mou Evu. Stojí tu nahá s věncem bílých květin ve vlasech. Mezi prsty u nohou se jí proplétá tráva. Je krásná a žádoucí, když ke mně natahuje dlaň s hrstí právě utržených zralých mirabelek, jejichž šťáva jí od rtů stéká mezi ňadra. Je dokonalá a moje. Navždy tady v ráji. Bere mě za ruku a její kroky míří do sadu s jabloněmi…

Nahlásit
  • 21.08.16

Při zkoušení jsem zaznamenala krémovou tuberózu a pak něco narkoticky sladkého… ano, jsou to mirabelky. Zralé žluté mirabelky. A pak už mé představy běžely na plné obrátky: Oblíbená kniha a film „Parfém - příběh vraha". Jean-Baptiste Grenouille a rusovlasá dívka, jejíž vůni se snažil zachytit. Lehounce živočišná tuberóza vytváří dojem vůně sněhobílé sametové pleti mladé dívky a - mirabelky.
Nevěřila jsem, že najdu vůni, která by tak dokonale dokreslovala tento příběh.

Nahlásit

Hodnocení parfému Royal Diwan Group Premium Concepts No. 4

Líbí se mi (9) 82%
 
Neutrální (2) 18%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama