S.T. Dupont Passenger for Women
 

Passenger for Women

Značka:

S.T. Dupont

Rok:

2008

Složení (ověřené)

HLAVA: zelená mandarinka, bergamot, hruška, černý rybíz

SRDCE: brambořík, gardénie, růže

ZÁKLAD: kosatec, santalové dřevo, pižmo

  • 15.02.11

Vůně,která má svým názvem i flakonkem evokovat cestování.Nezdálo se mi to,cestovní náladu přece nevystihuje čistá vůně bílých květin,ve které dominuje brambořík a určitým způsobem se tam promítá celé složení,troška hrušky,bílé pižmo,ne příliš sladké,vše spíše bílé a pudrové.Počáteční ostrost se ztlumí a vůně se drží při těle.
A pak jsem si to představila,le­tadlo,auto,loď a sebe jak někam cestuju a voním právě tímhle parfémem a uvědomila jsem si,že bych si jej do toho letadla nebo do vlaku klidně vzala,protože by nerušil mne ani okolí,ale stále by byl patrný,důrazněji by se připomenul jen občas a že by se mi s ním cestovalo náramně pohodlně a voňavě.

Nahlásit
  • 04.11.10

Výrazná, po chvíli křehce harmonická originální ovocno-květinová vůně. Ze začátku hodně intenzívní,tu ostrost bych přirovnala ke Gucci-Envy, praští vás přes nos rybíz s bergamotem a pěkně vás probere.Po 20-ti minutách tyto dvě křičící složky slábnou a postupně převezme part velice příjemná kombinace kosatce, hrušky a frézie, možná i růži v pozadí bych našla, vše zabaleno do mošusu. Tedy po počáteční výrazné úvodní části se vůně utiší a dlouze příjemně a neotřele voní.Frézie je zde hodně výrazná, dává vůni křehkost. Žádné konfliktní složky, klidně do vnitřních prostor. Určitě to není klasická růžová řídká generická voděnka,Ani vlezlá ulepená bonbónová líbivka,tohle je jiná, vyšší kategorie.

Nahlásit

Hodnocení parfému S.T. Dupont Passenger for Women

Líbí se mi (31) 65%
 
Neutrální (13) 27%
 
Nelíbí se (4) 8%

Reklama


Reklama