Very Sexy For Her

Značka:

Victoria's Secret

Rok:

2002

Složení (ověřené)

HLAVA: piment, klementinka, kaktusový květ
SRDCE: kamélie, hydrangea, mimóza

ZÁKLAD: bílá ambra, pižmo, vanilka, ostružiny

  • 24.03.08

Very Sexy je určitě jiná,než sexy a to ani dost málo,není sladká a necítím tam žádné květiny,natož ovoce,mně ze všeho nejvíce připomíná vůni čerstvě vymačkané šťávy z aloe a čaj ochucený opuncií.Zdá se mi taková zeleně jarní a přesto,že je to koncentrace edp,tak nemá moc dobrou výdrž ani na oblečení ne.Na mně celkově drží prostě líp takové sladké a gurmánské vůně nebo naopak kořenité a dřevité parfémy.

Nahlásit
  • 03.04.07

Temně rudý flakon… černá síťovaná punčoška… výmluvný název… Koho by nelákalo, alespoň ze zvědavosti, podívat se Very Sexy pod sukni - tedy spíš pod punčošku :) Nečekejte ale zkapalněný sex appeal s rozprašovačem. Very Sexy je „jiná“, za chvíli vysvětlím proč, ale ačkoli ji mám v podstatě ráda, mé představy o mužolapce nenaplnila. Very Sexy vás na začátku - snad aby hned nevylekala případnou oběť - bude chtít upoutat svěže citrusovým nevinným dojmem, ale nesmíte jí to tak úplně věřit, už po chvíli se totiž vydá jiným směrem. V hlavě a hlavně v srdci vůně je nejvíc nápadný zvláštní tón, který jsem už tolikrát přirovnávala k vůni ledového zeleného čaje s opuncií - kaktusem. Je to hodně zvláštní, řekla bych ve vůních spíš neobvyklá nota a proto je potřeba vyzkoušet a zjistit, jestli vám nebude spíš brnkat nervy. Pro mě je to to nejcharakteris­tičtější na Very Sexy, podle čeho ji bezpečně poznám. Opunciová vůně se těžko popisuje, nevím k čemu bych jí přirovnala, je taková svěže-zeleno-květinová a jako další přívlastek bych volila, právě díky kaktusu, exotická. V srdci a základu už Very Sexy není svěže citrusová jako na začátku, ale spíš sladší po lesním ovoci, stále kaktusová a malinko hřejivě vanilková. Potom už jen pomalu ztrácí na intenzitě, ale celkově už se moc nemění. VS není těžká vůně, leží někde na pomezí mezi lehkou a těžkou. Já osobně z ní byla na začátku ohromená, je prostě jiná zvláštní, ale postupně mi začala vadit. Prostě se mi „přejedla“ stejně tak, jako zelený čaj s opuncií. Myslím, že tahle složka bude hodně kontroverzní a buď jí někdo bude obdivovat, nebo bude někomu zvedat žaludek. Určitě před koupí nejdřív vyzkoušejte!

Nahlásit

Hodnocení parfému Victoria's Secret Very Sexy For Her

Líbí se mi (3) 38%
 
Neutrální (4) 50%
 
Nelíbí se (1) 13%

Hodnocení odbornice

  • 23.10.07

Vůně se na začátku přihlásila takovým trochu melounově-květinovým nádechem, ve kterém se mi něco nelíbilo. Od vůní s takovým začátkem čekám, že budou lehké, ale ve Very Sexy lehký rozkvět brzdila taková podivná složka, která ji táhla k zemi, nebo spíš někam ke straně, a která mi ze všeho nejvíc připomínala špetku hovězího vývaru. Na papírku mu...

číst více

Reklama


Reklama