Boudoir Sin Garden

Značka:

Vivienne Westwood

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: frézie, červený pepř, aldehydy

SRDCE: fialka, heliotropin, kosatec

ZÁKLAD: ambra, santalové dřevo, větvičníkpiž­mo

Parfuméři:

Salamagne Marie

  • 14.05.13

Kdysi jsem zkoušela klasický Boudoir… mno to nebylo nic pro mně, to už bych se raději týden nemyla než nalít na sebe tohle.
Sin Garden je krásně sladká květinovka. Ve složení jsou fialky, ale naštěstí jsou v množství menším než malém, tak mi nevadily. Vůni vládne heliotrop, santal a mošus. To bylo vlastně to první, co mě napadlo: vždyť je to taková lepší mošusovka. Pro člověka, kterého klasický white musk nebaví s tím, že je nudný a příliš blízko dětskému pudru je toto příjemný krůček dopředu.
Touto vůní coby dárek není možné něco zkazit. Je příjemná, má hezký flakon, je univerzální a neotřelá.

Nahlásit
  • 13.07.11

Klasický Boudoir velice dobře znám a obdivuji se jeho originalitě a odvaze všech jeho nositelek. Sama jsem flakon měla a lítostivě jsem se ho musela zbavit, protože Boudoir prostě zatím neunesu. No a když zkouším vůni, která je ve stejném flakonu, jmenuje se stejně a ještě s přízviskem „zahrada hříchu“, tak pochopitelně čekám budoár všech budoárů.
Inu, s Boudoirem ani budoárem, šmajchlkabinety nebo dámskými pokojíčky to nemá společného ani ň. Jak by mohlo - suchý pepř, kosatce, aldehydy soupeřící o pozornost se sladkým (heliotropin, santal, ambra), to všechno je zajímavé a rozhodně ne pitomé. Tahle vůně se měla jmenovat jinak a pak by bylo skoro vše v pořádku. Drží výborně. Být tam jen o malinko míň pepře a víc uhlazeného kosatce, byla bych hodně spokojená. Takhle se ale musím ptát, proč tomu mám říkat Boudoir.

Nahlásit

Hodnocení parfému Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden

Líbí se mi (43) 68%
 
Neutrální (16) 25%
 
Nelíbí se (4) 6%

Reklama


Reklama