Yves Saint Laurent Cinéma
 

Cinéma

Značka:

Yves Saint Laurent

Rok:

2004

Složení (ověřené)

HLAVA: klementinka, mandlový květ
SRDCE: amarylka, jasmín

ZÁKLAD: vanilka, pravá ambra

Kategorie:

citrusově květinová

  • 24.07.16

Tato vůnička dle mého je krémová, sladká, drží se při těle, do prostoru nejde.Takže, když chcete být navoněné nenavoněné, můžete ji použít.

Nahlásit
  • 22.11.12

Když jsem jí zkoušela porpvé, byla jsem těhotná a jediné, co jsem cítíla byl oslazený jasmín.
Teď cítím umělý sladký benzoin, takovou technicky umělou vanilku a technicky umělý mix citrusů. Je hezká, ale z gruntu umělá. V tom je v pravdě moderní. Bohužel.
Z mojí kůže je pryč do dvou hodin (EDP), ale na tričku drží mnohem déle a to, jsk se rozvoní, je nejhezčí - ambro-vanilko-benzoin.

Nahlásit
  • 30.05.07

Cinému mi všichni popisovali jako vanilku a nic než vanilku a sladkost velikou,bylo to v době,kdy jsem se k vůním vanilkového typu po dlouhé době vracela a tak jsem Cinému obcházela obloukem,abych si tuhle složku zase nezošklivila.Pak jsem neodolala a zkusila,na papírku to opravdu bylo něco hodně sladkého,ale když jsem vyzkoušela vzorek,koupila jsem ji..Na mně je totiž hodně dlouho cítít mandarinkově až nakonec se objeví ta vanilka,ale jen tak na doladění a velmi delikátní,nobles­ní,zařadila jsem ji mezi vůně společenské,ale dá se-pro milovnice vanilky-použít i na běžné nošení.Není těžká ani výrazná,je jemná a má úroveň.Líbí se mi i flakonek,jed­noduchý,ale originální,to zlacení se nestírá,jako u jiných parfémů.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Yves Saint Laurent Cinéma

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Yves Saint Laurent Cinéma

Líbí se mi (287) 75%
 
Neutrální (63) 16%
 
Nelíbí se (35) 9%

Hodnocení odbornice

  • 03.06.07

Cinema patří do rodu jemnějších, příjemných vanilkových vůní. Takže jestli nemáte rádi vanilku, nic pro vás, ale v opačném případě by se vám mohla líbit. Začátek je takový svěžejší (chcete-li verzi, v níž by svěží tóny vydržely déle, zkuste Cinema Festival d'Ete), ale trvá jen chvilku a vzápětí se rozvine jasmínovo vanilková harmonie. Vanilka...

číst více

Reklama


Reklama